fbpx
Київ, Україна, Ярославів Вал 17А, офіс 100А-а
+38 (097) 000 66 57 info@emsider.ua
Ми в соціальних мережах : )
Головна Без рубрики SEO з нуля: особливості просування молодого сайту

SEO з нуля: особливості просування молодого сайту

Власників нових сайтів часто цікавить питання: коли варто починати займатись SEO-просуванням молодого сайту? Може, не варто поспішати, нехай мине час і сайт якось набере оберти, розкрутиться сам собою?

Так ось, не набере. Якщо цей сайт створений для бізнесу, для залучення клієнтів, для продажів, то в нього точно є конкуренти: можливо, їх десятки, а можливо — тисячі. І вони постійно працюють над удосконаленням свого інтернет-ресурсу, над зростанням його позицій у пошуковій видачі.

Почніть займатись SEO просуванням сайту з нуля, не гайте час і не втрачайте свій шанс

Професіонали рекомендують почати займатись SEO з нуля. Навіть раніше: ще на стадії розробки нового сайту вкрай важливо поставити програмісту задачу: створити сайт під SEO, максимально врахувати технічні вимоги SEO та вимоги до структури сайту.

Так, раніше ніж створити категорію в меню сайту, що продає, необхідно зібрати семантику і виходячи з отриманих даних вже вибудовувати структуру. Важливо правильно оцінити частотність запитів споживачів та підлаштувати структуру сайту під найбільш популярні ключові фрази.

Уровень вложенности сайта | Emsider

Зайвий раз нагадаємо: новий сайт має бути “модним”, сучасним. Це зараз не лише про дизайн, хоча це теж не останнє питання, а про технічну сторону: мобільна версія не гірша за десктопну, завантаження зі швидкістю світла — ось дві вимоги сьогодення. Оскільки відсоток користувачів, що заходять зі смартфона, росте в геометричній прогресії, а користувач стає все більш нетерплячим і дуже швидко йде геть зі сторінок, що повільно завантажуються.

Розкуртка сайту з нуля буде результативною за умови дотримання двох основних умов

Новий сайт для успішного просування має відповідати алгоритмам пошукових систем і має бути зручним, корисним і приємним для відвідувачів. Гугл постійно міняє фактори ранжування, — а їх сотні — не повідомляючи про це широкому загалу (багато хто досі в шоці від травневої зміни алгоритмів в 2020 р). А користувач — не робот, дуже часто він керується емоціями. Іноді емоції переважають над раціональною оцінкою корисності і якості ресурсу. Треба вміти догодити одразу всім. Щоб це вдалося, у справі створення якісного нового сайту та його SEO-просування з нуля всі фактори важливі: 

  • технічні  недоліки, критичні з точки зору SEO помилки слід виключити;
  • від самого початку потурбуватись про юзабіліті сайту і емоційну привабливість контенту та дизайну, адже від цього залежать поведінкові фактори.

Як пришвидшити зростання трафіку з нуля до високих показників?

В чому відмінність нещодавно створеного сайту від старого сайту? У першу чергу — відсутністю трафіку.

Поки новий сайт заробить “авторитет” у пошукових систем, мине немало часу. Але можна і треба допомогти прискорити цей процес.

Молодий сайт не має маси зовнішніх посилань. Варто попрацювати в цьому напрямку. Як — підкаже SEO спеціаліст. Це витратно, але ефективно, однак тільки в тому випадку, якщо робота з нарощування маси посилань проводиться дуже якісно і акуратно, бажано — на постійній основі. 

Продовжуємо займатись внутрішньою SEO оптимізацією: черга контенту

SEO з нуля передбачає також роботу з контентом. Спершу виконуємо головну роботу: розміщуємо на комерційних сторінках SEO-тексти та статті під ключові запити користувачів. Якщо все зроблено правильно, пошукові системи невдовзі помітять ці сторінки і вони будуть успішно ранжуватись.

Поступово слід нарощувати обороти, додавати інформаційні тексти — вони підвищують цікавість користувачів до інтернет-ресурсу. Кращий спосіб це реалізувати — вести блог на сайті, що продає, ретельно підбираючи теми, що цікавлять вашу потенційну цільову аудиторію.

SEO-копирайт

Робота над контентом — не одноразовий захід, контент має оновлюватись і актуалізуватись на регулярній основі, тож, створивши сайт, приготуйтеся до постійної роботи над його змістом. Фото і відео матеріали також відносяться до контенту, не забуваємо і про цю важливу складову.

SEO просування сайту з нуля швидше принесе фінансовий результат для вашого бізнесу

Висновок з усього сказаного такий: створюючи новий сайт для бізнесу та продажів, не гайте часу, не чекайте дива, а одразу налаштуйтесь на роботу. Знайдіть надійного, компетентного та відповідального партнера, який почне займатись просуванням вашого сайту по СЕО з нуля і в подальшому буде вести його та відстежувати зростання позицій вашого ресурсу у пошуковій видачі, періодично актуалізуючи ефективність SEO заходів і коригуючи план роботи в цьому напрямку.

Конкуренція величезна, лише той, хто вдосконалюється, має шанс дістатись вершини.

Другие материалы

SMM для ресторанного бизнеса EmsiderSMM для ресторанного бізнесу
Мультиязычность | EmsiderЯк правильно створювати та просувати мультимовний сайт
Важность SEO для бизнеса | EmsiderВажливість SEO-просування в сучасному бізнесі
Просування салону краси в інтернетіПросування салону краси в інтернеті
Смешные чат боты ТелеграмСмішні боти для чатів Телеграм
Яндекс заменил ТИц на ИКСЯндекс замінив “ТИц” на “ИКС”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваша заявка вiдправлена. Наш менеджер скоро з вами звя'жеться