fbpx
Київ, Україна, Ярославів Вал 17А, офіс 100А-а
+38 (097) 000 66 57 info@emsider.ua
Ми в соціальних мережах : )
Головна Без рубрики Смішні боти для чатів Телеграм

Смішні боти для чатів Телеграм

Боти для чатів у Телеграм бувають різні: інформаційні, що допомагають учасникам чату отримати потрібну їм інформацію; боти-консультанти, боти-продавці, які допомагають вибрати товар і здійснити вдалу покупку. Загалом, чат боти можуть робити багато корисних речей, замінюючи живу людину у спілкуванні з користувачем. Прикольні боти в Телеграмі можуть смішити, розважати, піднімати настрій, привертати увагу, паралельно виконуючи і ті важливі функції, про які сказано вище.

Власникам Телеграм каналів доводиться вдаватися до будь-яких способів заохочення учасників чата спілкуватися більше та змусити користувачів здійснювати цільові дії.

Якщо у вас є чат в Телеграм, смішний бот зробить спілкування учасників чату більш невимушеним, відкритим і в результаті – більш продуктивним.

Розглянемо реальні приклади, коли кумедний бот для Телеграм чату може бути корисним

Якщо Телеграм чат корпоративний, смішний бот внесе нотку гумору в суворе ділове спілкування, розрядить обстановку, допоможе зняти напругу та залагодити конфліктні ситуації, що виникають у робочому процесі, врешті, розрадить від втоми в кінці робочого дня і просто підніме настрій. А людина з гарним настроєм працює краще!

Смешной чат-бот Телеграм

Якщо Телеграм чат об’єднує людей за інтересами (хобі, захоплення), смішні боти допоможуть зробити спілкування ще більш неформальним, відкритим. Люди охочіше розкриваються і обмінюються корисною інформацією один з одним, якщо обстановка в колі спілкування приправлена гумором, дотепним жартом. Такого бота можна навчити бути “в темі” даного чату, і він буде проявляти себе веселим “компетентним колегою” учасників бесіди.

Чудова ідея – впровадити смішного бота в шкільний (класний) Телеграм чат. Учні із задоволенням включаться у спілкування з веселим віртуальним “однокласником” і онлайн уроки стануть менш нудними та більш бажаними. Смішні репліки чат бота допоможуть знівелювати негатив від зауважень вчителя (якщо раптом такі з’являться), а якщо навчити робота підбадьорювати дітей гарним жартом, то це взагалі буде суцільний позитив і оптимізація навчального процесу. Можна створити для такого кумедного чат бота креативний веселий образ, наприклад, улюбленого мультгероя дітлахів.

Смішний бот для Телеграм чату сервісної компанії – реальний шанс знизити градус негативу та кількості претензій до постачальника послуг від незадоволених клієнтів. Скарг буде менше, а їх тон буде м’якшим, якщо замість сухого формального автовідповідача людям відповідатиме веселий, позитивний, іронічний та послужливий персонаж. Заданий алгоритм відповідей на претензії клієнтів допоможе вирішувати їхні проблеми по суті, а кумедний образ створить атмосферу та покращить настрій споживачів у процесі спілкування. Це завжди підвищує лояльність до компанії, перевірено практичним досвідом.

Для Телеграм каналу, що продає, смішний чат бот — додатковий фактор, що приваблює покупця і формує позитивне ставлення до бренду, а отже — підвищує продажі. Погодьтеся, симпатичний продавець з гарним почуттям гумору завжди продуктивніший для магазину, ніж похмурий зануда, хай що він продає: одяг, гаджети, побутову техніку або будь-який інший товар.

Смішні боти для чатів Телеграм можуть ненав’язливо і з гумором презентувати користувачеві рекламу, яка без такої подачі могла б викликати роздратування і навіть несприйняття, здалася б нав’язливою. Смішний бот прибере негативне враження від присутності рекламних оголошень в чаті.

Якщо вас зацікавила ідея, у нас в агентстві EMSIDER можна замовити розробку чат-бота з потрібними вам параметрами, алгоритмами, і навіть з власним веселим характером.

Другие материалы

Бізнес під час війниЯк зберегти і розвивати бізнес під час війни?
SMM для ресторанного бизнеса EmsiderSMM для ресторанного бізнесу
Продвижение ресторанаПросування ресторану в інтернеті
Просування салону краси в інтернетіПросування салону краси в інтернеті
Веб студія EmsiderЯк працює веб-студія
SEO с гарантией | EmsiderГарантія SEO результату, або нотатки SEO-шника-практика

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваша заявка вiдправлена. Наш менеджер скоро з вами звя'жеться