fbpx
Київ, Україна, Ярославів Вал 17А, офіс 100А-а
+38 (097) 000 66 57 info@emsider.ua
Ми в соціальних мережах : )
Головна Без рубрики Просування в Google My Business

Просування в Google My Business

Google My Business – це безкоштовний сервіс від компанії Google, призначений для розміщення інформації про компанії для користувачів цієї пошукової системи та карт Google Maps. Сервіс “Гугл мій бізнес” допомагає знайти на карті Google потрібні товари/послуги. Бізнес-аккаунт в Google My Business – це візитівка компанії в пошуковій системі, яку цільовий користувач може побачити як у навігаторі, так і в розширеному сніпеті Google за брендовими запитами.

Google My Business Емсайдер

Створити профіль компанії Google My Business дуже важливо для дрібного і середнього бізнесу, причому в будь-якій сфері. Google My Business є ефективним способом зробити інформацію про свій бізнес доступною тут і зараз, саме в тій точці, де потенційний клієнт шукає ваш продукт або послугу. Зазначена локація на Google Maps приведе вашого зацікавленого споживача прямо за вашою адресою, тож не втрачайте таку можливість і реєструйтеся в Google My Business вже зараз.

Просування гугл мій бізнес Емсайдер

Які переваги дає Google My Business підприємцям?

Вас побачать усі потенційні клієнти у вашому місті, районі, у вашій місцевості

Прив’язка до Google мапи — це миттєве попадання на екран смартфона вашого потенційного клієнта, який саме в цей момент шукає ваш продукт/послугу поблизу вас.

Google My Business дозволяє отримати широке охоплення цільової аудиторії, досягти високих показників конверсії і може бути значно ефективнішим за платну рекламу. Але щоб усе це працювало належним чином, налаштувати профіль компанії необхідно правильно, ретельно підібравши інформацію.

Чому просування на Google картах потрібно робити професійно?

Створити профіль у Google My Business – це лише перший крок до просування вашого бізнесу. Профіль необхідно максимально заповнити, причому важливо зробити це якісно і грамотно, важливі всі деталі: зміст, подача інформації, якісні фото, максимально точно виставлена ​​геоточка і маса інших тонкощів, які треба врахувати. Через недосвідченість підприємці нерідко припускаються помилок, дають неповну інформацію або подають її не найкращим чином, а потім це негативно відбивається на кількості клієнтів, залучених за допомогою Google My Business.

Просування в Google картах буде успішним, якщо в описі вашого бізнесу, товарів, послуг будуть правильно використані релевантні ключові слова, буде достатня кількість позитивних відгуків, якісні оптимізовані фото, а інформація буде представлена ​​максимально повно та доступно.

Статистика Гугл май бізнес Емсайдер

Крім того, для успішного просування на Google картах ваш профіль у Google My Business повинен постійно актуалізуватися, а інформація оновлюватися. Потрібно створювати нові корисні публікації, давати інформацію про акції тощо. Тобто із профілем необхідно працювати. Ваші конкуренти вже роблять це, поки ви тільки думаєте, чи потрібно вам просування в Google Maps.

Є сенс замовити просування в Google картах в агентстві

Щоб використовувати максимум всі можливості різноманітних маркетингових каналів, замовте просування на Гугл картах у маркетинговому агентстві, яке має досвід у розкрутці сайтів у Google, SMM і рекламі в інтернеті.

Агентство EMSIDER допоможе вам максимально ефективно заповнити профіль вашої компанії в Google My Business, причому фахівці побудують подачу інформації таким чином, що будь-який з ваших продуктів і кожна ваша послуга знайдуть своє відображення та будуть миттєво доступні користувачам за релевантними запитами.

Google Gym | Emsider

Спочатку ми зберемо семантичне ядро ​​та визначимо перелік обраних ключових фраз, за ​​якими просувати ваш бізнес на Google мапах найбільш доцільно. Наступний етап – створення якісного контенту та заповнення всіх можливих інформаційних ніш профілю відповідно до ключових запитів користувачів, максимально повний опис вашого продукту, розміщення якісного візуального контенту. Крім того, у Google My Business є можливість розміщувати статті та отримувати відгуки клієнтів, це дуже важливо.

Не забуваємо, що інформацію потрібно періодично актуалізувати, оновлювати, доповнювати, оскільки все, що статично та не актуально, згодом втрачає високі позиції та інтерес користувачів, поступаючись місцем конкурентам.

Хочете мати ідеальний профіль у Google My Business, який дозволить вашому бізнесу ефективно залучити цільову аудиторію, збільшити потік клієнтів та підвищити прибутковість вашого бізнесу – звертайтесь до агентства EMSIDER. Кошти, витрачені на оплату роботи професіоналів, окупляться і дадуть чималу фінансову віддачу.

Другие материалы

Что такое SEO копирайтЩо таке SEO-копірайтінг. Як правильно писати
Просування салону краси в інтернетіПросування салону краси в інтернеті
Смешные чат боты ТелеграмСмішні боти для чатів Телеграм
Просування медичних сайтівПросування медичного сайту
Продвижение в Google My Business | ЭмсайдерПросування в Google My Business
Продвижение ресторанаПросування ресторану в інтернеті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ваша заявка вiдправлена. Наш менеджер скоро з вами звя'жеться