Фон Фон
EMSIDER

SEO просування сайтів

Пошукова оптимізація для ефективного просування сайту в рейтингу пошукових систем — це високі позиції в Google за релевантними запитами, підвищення конверсії та збільшення продажів в вашому бізнесі.

Замовити

Просування сайтів: як це працює

SEO-аудит та збір даних web-аналітики

Детальний SEO-аудит (оцінка) сайту покаже реальну якість вашого ресурсу та його місце в конкурентному середовищі. Ви дізнаєтесь, якими бачать сторінки вашого сайту пошукові системи, чому сайт видається за пошуковими запитами не на першій сторінці; які технічні недоліки негативно впливають на індексацію сторінок. Перш ніж замовити просування сайту, можна замовити SEO-аудит як разову послугу і отримати повний письмовий звіт з переліком критичних помилок, що мають бути усунені. А також детальний аналіз юзабіліті, швидкості завантаження сайту, якості контенту та інші дані SEO-аналітики.

01
План пошукової оптимізації

Стратегія просування сайту — розробляється для новоствореного сайту або після виконання SEO-аудиту. Ми складаємо план SEO розкрутки сайту на найближчі місяці, базуючись на даних аналітики. План SEO просування сайту включає ті заходи, що оцінені як перспективні в контексті даного ресурсу. Це внутрішня оптимізація сайту: технічна оптимізація, збір і кластеризація семантичного ядра, оптимізація контенту, структури сайту під ключові пошукові запити користувачів. А також зовнішня пошукова оптимізація сайту — лінкбілдінг.

02
Виправлення технічних помилок

Технічні помилки можуть гальмувати просування веб сайтів: неправильно налаштовані редиректи, биті посилання, неоптимізовані URL, відсутні або неправильно прописані метатеги, помилки в налаштуваннях мультимовності сайту — недоліків можуть бути десятки і сотні на одному сайті. В своїй масі помилки негативно впливають на позиції в пошуковій видачі. Внутрішня seo оптимізація — усунення тех.помилок відбувається за участю програміста компанії-замовника, а якщо такого немає, ми залучаємо програміста з нашого боку.

03
Робота з семантичним ядром

Збір та кластеризація семантичного ядра — один з головних етапів SEO просування сайтів. Щоб сайт був максимально орієнтованим на свою цільову аудиторію, може потребуватись зміна структури сайту під ключові запити користувачів та оптимізація контенту і мета тегів. Релевантність контенту пошуковим запитам цільової аудиторії — запорука успішного просування сайту в рейтингу пошукових систем. Перманентний моніторинг і коригування контенту — одна з головних стратегій SEO оптимізації сайтів.

04
Опрацювання цільової аудиторії

Зростання кількості відвідувачів сайту не завжди тотожне зростанню продажів. Можлива причина — орієнтованість не на свою аудиторію. Визначення і сегментація ЦА, аналіз поведінкових факторів користувачів і підлаштування під потреби і вподобання потенційних клієнтів, створення потоку нових лідів та утримання постійних покупців — теж частина пошукової оптимізації сайтів і інтернет-маркетингу. Ми маємо власні фахові напрацювання в SEO, які ми впроваджуємо та тестуємо постійно. Ми знаємо, як привабити і утримати потенційного покупця, розширити аудиторію та випередити конкурентів шляхом розкрутки сайту в Google.

05
Оптимізація контентної складової

Сайт для бізнесу — це не статичне утворення, створене раз і назавжди. Це динамічна, жива структура, що має швидко підлаштовуватись під зміни кон’юнктури ринку, діяти на випередження конкурентів, щоб не опинитись серед останніх. Google-бот відслідковує зміни контенту індексованих сторінок і підбирає для видачі по запиту насамперед ресурси, контент яких регулярно оновлюється, розширюється і відповідає сучасним вимогам якості змісту та дизайну. Корисний та якісний контент — плюс для залучення клієнтів. Контент-менеджмент — обов’язковий елемент нашої роботи в рамках SEO просування сайтів.

06
Зовнішня пошукова оптимізація сайту

Нарощування маси посилань — розміщення тематичних статей з посиланнями на авторитетних ресурсах позитивно впливає на просування сайту в рейтингу пошукових систем. Якісно проведений крауд-маркетинг дає зростання позицій сторінок у видачі, підвищує впізнаваність та популярність вашого продукту на ринку. Нарощування маси посилань (link building) — тонкий процес, оскільки посилання на сайт з “підозрілих” для Google-бота інтернет-ресурсів не лише не просунуть його вгору, а навпаки, понизять його у видачі. Ми знаємо, як провести зовнішню SEO оптимізацію сайтів фахово та результативно.

07
Моніторинг позицій та звітність

Стратегії просування сайтів тестуються в постійному режимі. Ми відслідковуємо результативність SEO оптимізації сайту, проводимо моніторинг позицій і трафіку, міняємо, що не дає достатнього ефекту та розширюємо найбільш перспективні напрямки розкрутки сайту. Замовники отримують регулярні звіти про результати SEO просування сайтів в зручній для них формі та наочно бачать ефективність вкладених в SEO коштів. Для нас не існує шаблонів, обмежень, авторитету конкурентів, ми відкриті для нового і готові пробувати те, чого до нас в SEO не робив ніхто.

08

SEO пошукова оптимізація — це не витрати, а інвестиція в розвиток бізнесу

За системного підходу SEO просування сайту дає наростаючий ефект

Приймаючи рішення замовити просування сайту, важливо вірно розуміти, що є цей процес для вашого бізнесу. Якщо контекстну рекламу можна сміливо віднести до витрат, що безпосередньо лягають на собівартість товару чи послуги, то з SEO оптимізацією сайту все принципово інакше. Це системна робота з залучення нового трафіку, нових клієнтів, що в результаті дає зростання продажів та фінансового потоку.

Витрати на пошукову оптимізацію сайтів можна і треба розцінювати як інвестування в розширення бізнесу, в залучення потоку лідів з нових маркетингових каналів, в захоплення нових сегментів ринку для ваших товарів та послуг. Вклавши певні кошти в SEO оптимізацію сайту, ви почнете отримувати наростаючий ефект від цих дій, до того ж без плати за зростання трафіку, як при контекстній рекламі.

Ми стверджуємо, що SEO-просування — це фітнес для вашого сайту: якщо припинити займатись, тонус ослабне і на дальній дистанції бізнес-марафону неоптимізований сайт опиниться далеко позаду своїх конкурентів.

Цены

Вже за кілька місяців SEO-просування сайту в пошукових системах ви отримаєте результат:

Підняття сайту в пошуковій видачі

Головний результат SEO — просування сайту в топ пошукової видачі. Ми моніторимо динаміку росту позицій і надаємо замовнику звіти на регулярній основі. Просунувши сторінки сайту за ключовими запитами, важливо утримати високі позиції, випередити конкурентів та розширити свій сегмент ринку.

Збільшення органічного трафіку

Вже через 2 - 3 місяці від початку пошукової оптимізації можна показати динаміку зростання трафіку на сайт з органічного пошуку, тобто за небрендовими ключовими запитами користувачів. Збільшення трафіку в рази протягом року — реальна мета, на практиці у нас є приклади зростання трафіку на порядки за цей термін.

Наближення до цільової аудиторії

Оптимізований під пошукові запити цільової аудиторії сайт з високими позиціями залучить нових зацікавлених клієнтів у ваш бізнес, це можна відслідкувати за ростом показників конверсії. Ефективний сайт — той сайт, відвідувачі якого залюбки роблять заплановані дії, що призводять врешті до покупки.

Фінансовий результат

Монетизація трафіку: в міру того, як сайт піднімається в пошуковій видачі і росте відвідуваність ресурсу зацікавленими користувачами, бізнес отримує фінансову віддачу від вкладень в SEO-просування. Зростання продажів, збільшення кількості клієнтів, розширення вашого бізнесу — закономірні та очікувані результати інвестицій в розкрутку сайту.

Реалізація плану SEO — пошукової оптимізації і бюджетування процесу

Ціна SEO-просування сайту

Після аналізу сайту і визначення стратегії ми складаємо календарний план робіт з пошукової оптимізації (внутрішньої і зовнішньої) та домовляємося про місячний бюджет, щоб замовник міг чітко планувати свої витрати на SEO-просування. Ціни формуються в межах доступності та конкурентоздатності. Як правило, місячний бюджет на просування ресурсу для середнього бізнесу є в межах зарплати одного рядового працівника, тобто це є цілком прийнятні суми, за які замовник може отримати кратне зростання трафіку і кількості нових клієнтів. Виконуючи план з розкрутки веб-сайту, ми постійно відслідковуємо зміну позицій сторінок у пошуковій видачі, фіксуємо зміни трафіку. Тестуємо різні методи просування, слідкуємо за зміною алгоритмів індексування сайтів з боку пошукових систем. Змінюючи тактику SEO-просування, знаходимо ту лінію, що дасть максимальний ефект. Замовнику справитися з такими задачами нереально. Тут необхідні спеціальні знання та інструменти. Плюс вміння креативно мислити, вигадувати нестандартні рішення, щоб випередити конкурентів, що регулярно вкладають в SEO-розкрутку своїх сайтів чималі гроші.

SEO-просування сайтів від Emsider

ДЛЯ КОЖНОГО КЛІЄНТА — ІНДИВІДУАЛЬНА СТРАТЕГІЯ ПОШУКОВОЇ ОПТИМІЗАЦІЇ САЙТУ

Філософія побудови відносин з замовником базується на зацікавленості в результаті: ми хочемо активізації росту бізнесу нашого клієнта, ми знаходимо нові способи SEO-просування веб-сайту клієнта, ми постійно слідкуємо за швидкою зміною алгоритмів роботи пошукових систем, щоб завжди бути на крок попереду конкурентів. Ми постійно моніторимо поведінку користувачів щодо вашого ресурсу і до аналогічних сайтів ваших прямих конкурентів, оперативно робимо висновки та вживаємо адекватні заходи для підвищення рейтингу вашого сайту. Для нас не існує єдиного для всіх клієнтів шаблону: кожен сайт унікальний і також унікальний наш підхід до стратегії пошукової оптимізації. Конкурентне середовище передбачає постійну боротьбу за покупця, і ефективному SEO-просуванню як складовій інтернет-маркетингу належить провідна роль. Щоб замовити оптимізацію сайту в нашому агентстві, просто залиште ваш контакт в формі зворотнього зв'язку внизу сторінки!

Останні публікації

Просування медичних сайтів

Просування медичного сайту

Все про просування медичних сайтів: маркетингові інструменти, методи, особливості, корисні підказки.

Веб студія Emsider

Як працює веб-студія

Про роботу веб-студії зсередини: як створюється сайт, які фахівці працюють над проектом, зона відповідальності кожного члена команди 🖥️

SEO Гемблінг

Як просувати онлайн гемблінг ресурси в пошуковій видачі

Методи розкрутки сайту онлайн казино: практичні поради від професійної SEO агенції

Наші клієнти

Visa logo | Emsider The Village - Эмсайдер Ощадбанк | Портфолио Emsider Teva - Емсайдер Zoloche | Кейсы Emsider iStore Logo | Emsider 4 Сезони ЖК | Emsider Лелека | Кейсы Emsider Amaxa емсайдер Genstar | Кейсы Emsider Balun logo | Emsider А-Сервис Logo | Emsider Anngli Logo | Emsider Havas Engage logo | Emsider Genesis Clinic Logo | Emsider

Чому варто замовити SEO просування сайту у нас

Професіоналізм та результати у SEO

SEO-агентство Emsider пропонує своїм клієнтам якісні та нестандартні послуги з просування сайтів у пошукових системах. Професіоналізм наших SEO-експертів підтверджується численними відгуками задоволених замовників, які залишаються на авторитетних ресурсах – наприклад, на порталі IT Рейтинг України. Завдяки співпраці з нами клієнти отримують просування у топ 10 за широким спектром запитів користувачів, а далі й у топ 1 за ключовими релевантними запитами цільової аудиторії.

Досвід наших SEO спеціалістів

Досвід – найважливіший чинник успіху у роботі SEO-експерта. Фахівець зобов'язаний тонко розуміти, як пошуковики індексують та ранжують сайти, це допомагає розробляти максимально результативні стратегії просування, вибирати правильні методи SEO для конкретного сайту та цільової аудиторії. Ми володіємо секретами створення контенту, який привертатиме увагу людей та пошукових систем. Наші SEO-майстри використовують весь спектр інструментів, що дозволяють відстежувати результати просування в пошукових системах та вносити необхідні корективи.

Нестандартні підходи до SEO просування

Маючи багатий досвід просування в топ 5 пошукової видачі безлічі сайтів наших замовників, SEO-експерти в деталях розуміють технологію створення грамотно структурованих і сайтів, що добре індексуються і ранжуються. Якщо до нас приходить клієнт, сайт якого не ідеально заточений під SEO просування в пошукових системах, ми обов'язково знайдемо ті нестандартні рішення, які дозволять виправити недоліки і радикально поліпшити якість сайту. Ефект клієнт незабаром побачить за результатами пошукової видачі та трафіку.

Ціна SEO просування окупається

Витрати на просування сайтів слід розглядати як одну з найвигідніших інвестицій у майбутнє бізнесу. Оптимізований сайт приноситиме плоди роками, забезпечуючи стабільний потік клієнтів та прибутку. Звичайно, ціна SEO просування різниться в залежності від складності сайту, цільових запитів та конкурентного середовища. Однак у будь-якому, навіть найскладнішому випадку, SEO-просування сайту є продуктивним способом збільшення кількості відвідувачів, а отже і продажів. З фінансової точки зору SEO може виявитися в рази ефективнішим і вигіднішим за будь-яку рекламу.

Цікаві факти про SEO

Професія SEO-експерта з'явилася лише 20 років тому. Попит на хороших SEO фахівців величезний, оскільки успіх будь-якого електронного бізнесу залежить від кількості відвідувачів сайту насамперед. Просунути сайт в топ 1 або навіть у топ 5 пошукової видачі у висококонкурентній ніші і там утриматися неймовірно важко. Google не поспішає ділитися секретами пошукових алгоритмів із масовою аудиторією, до того ж проводить понад 700 пошукових експериментів щодня, вносячи по 7 оновлень алгоритму пошуку на день. Щоб успішно просувати сайти на топові позиції, потрібні колосальний досвід, знання, постійне вдосконалення та професійна інтуїція.

Абонентське SEO обслуговування за прийнятну ціну

Вважати, що оптимізацію сайту можна зробити за один раз – це помилка. Якийсь час сайт протримається, але дуже швидко власник бізнесу почне відчувати падіння трафіку, оскільки конкуренти перехоплять відвідувачів, розміщений на сайті контент втратить актуальність, а про нарощування маси посилань ніхто не дбав. Це неминуче, тому мудрі власники корпоративних сайтів та порталів інтернет-магазинів надають перевагу абонентському обслуговуванню з SEO, оплачуючи працю фахівців на регулярній основі. Правила гри в SEO постійно змінюються, тому підтримці сайту "в тонусі" необхідно приділяти максимальну увагу.

Популярні запитання

Що таке SEO-просування сайту?

Дії з покращення якості інтернет-ресурсу, що включають внутрішню та зовнішню оптимізацію сайту. Мета SEO — зробити сайт більш привабливим і для користувачів, і для пошукових роботів, а результат — підвищити позиції сайту в пошуковій видачі за ключовими запитами користувачів.

Для чого потрібна пошукова SEO оптимізація сайту?

Підвищення рейтингу ресурсу у пошукових систем та залучення органічного трафіку на сайт призведе до більшої відвідуваності сайту та збільшить конверсію, а це дасть зростання продажів та збільшення доходу. SEO оптимізація враховує безліч факторів ранжування сайтів та дає підняття позицій ресурсу в пошуковій видачі.

Що відноситься до внутрішньої оптимізації?

Внутрішня оптимізація сайту включає технічну оптимізацію (виправлення технічних помилок, що впливають на позиції сайту в пошукові видачі), роботу з семантичним ядром, оптимізацію контенту та інші заходи.

Що таке зовнішня пошукова оптимізація сайту?

Зовнішня пошукова оптимізація сайту — це нарощування кількості посилань на даний сайт на авторитетних сторонніх ресурсах. Нарощування маси посилань впливає на ранжування сайту пошуковими системами, підвищує його позиції в пошуковій видачі. Кількість та якість посилань на сайт — один з найважливіших факторів ранжування.

Для чого потрібен SEO аудит, збір SEO-аналітики?

SEO аудит покаже якість сайту, виявить технічні помилки, що гальмують зростання позицій у видачі, дасть інформацію про швидкість завантаження сайту, адаптивність сторінок під мобільні пристрої, про якість контенту та інші характеристики. За результатами SEO-аналітики складається план подальшої SEO-оптимізації сайту.

Що є метою просування сайту?

Метою просування сайту в Google є досягнення високих позицій в пошуковій видачі, що в рази збільшість видимість сайту для потенційних клієнтів і збільшить конверсії і продажі.

Скільки коштує просування сайту в Гуглі?

Ціна SEO просування сайту в Google залежить від розміру (інтернет-магазин чи невеликий сайт послуг), від конкурентного середовища тощо. Терміни для досягнення суттєвих результатів складають від 3 - 6 місяці.

Замовте безкоштовну консультацію

    Ваші дані у безпеці та не будуть передані третім особам

    E M S I D E R