Фон Фон
EMSIDER

СТВОРЕННЯ МАСОК INSTAGRAM НА ЗАМОВЛЕННЯ

Креативна команда Emsider створить для вас AR маску в Instagram або Facebook будь-якої складності і буде супроводжувати весь процес публікації ефекту.

Замовити
Головна Розробка AR-масок на замовлення

Етапи створення Інстаграм маски на замовлення

Ви звертаєтесь в нашу агенцію

Щоб замовити маску в Інстаграм, залиште заявку на сайті, телефонуйте нам, пишіть на пошту або в Telegram — ми зв'яжемося з Вами будь-яким зручним для Вас способом.

01
Збір інформації для створення маски Інстаграм

Обговорюємо ваше ТЗ та пропонуємо креативне рішення. З'ясовуємо всі деталі, щоб процес створення AR маски пройшов швидко та з мінімумом правок. Затверджуємо терміни та вартість маски в Інстаграм.

02
Творчий процес та програмування

Створюємо креативну Інста маску на замовлення із застосуванням усіх доступних технологій та інструментів. Єдине, що може нас обмежити – побажання замовника чи правила Facebook.

03
Публікація маски в Instagram/Facebook

Розміщуємо створену Інстаграм або ФБ маску у вашому профілі. Ми повністю супроводжуємо цей процес, допомагаємо вам зробити все правильно, або робимо це за вас. Це безкоштовно.

04
Модерація/перевірка

Кожна створена маска Instagram чи Facebook проходить модерацію з боку Facebook. Знаючи вимоги та правила майданчиків, ми робимо все, щоб цей процес пройшов швидко та без проблем. В іншому випадку ми оперативно вносимо коригування.

05
Отримуємо бажаний результат

Процес створення маски для інстаграм на замовлення завершено. Користуємося, насолоджуємось, залучаємо аудиторію, збільшуємо охоплення Instagram акаунту!

06

Скільки коштує створення маски Instagram в Emsider

Ціна створення маски Інстаграм стартує від 3'700 грн (≈200$) і розраховується індивідуально для кожного проєкту.

Наприклад, ціна створення поширеного типу масок в Інстаграмі – рандомайзера стартує від 5'000 грн. А середня вартість б'юті-маски Інстаграм становить 3'500-4'500 грн. Ціни на AR ігри для Instagram стартують від 8000 грн. Щоб дізнатися вартість створення Інстаграм маски саме у вашому випадку, зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом!

Цены

Кому підійдуть маски Instagram

Для бізнесу

Фірмова Інста маска є революційним інструментом для просування вашого бренду в Instagram. Новий рівень в інтерактивній взаємодії з вашими потенційними клієнтами, здатний ефективно підвищити рівень інтересу до вашої компанії та миттєво зробити її незабутньою та впізнаваною.

Для Інстаграм-блогерів

Ми можемо створити тематичну маску Інстаграм для Вас, щоб Ваші передплатники були у захваті! Інтерес до Вашого блогу підвищиться екстремально, ніхто не перегорне Вашу сторіс без уваги. Лавина лайків та збільшення кількості передплатників Вам гарантовані!

Для дітей

Варто замовити круту маску в Інстаграм для своєї дитини: її популярність серед однолітків зросте з космічною швидкістю! Це чудовий подарунок до дня народження школяра, адже його побачать та оцінять усі друзі та однокласники.

Для всіх

З AR маскою ваш Інстаграм стане цікавішим, ваші історії — такими, що запам'ятовуються, кожен захоче подивитися і поділитися. Креативні авторські маски Instagram на замовлення сподобаються вашим друзям і зберуть величезну кількість лайків у соціальних мережах, підвищуючи ваші охоплення та популярність!

Про маски для Інстаграм

Маски в Instagram (AR-фільтри)

це візуальні ефекти, які автоматично накладаються на обличчя людини чи інші елементи простору. Використовуються AR маски для сторіз у Instagram, Facebook, TikTok та інших соцмережах. Також їх використовують під час проведення прямих ефірів, публікації постів, тощо. Власна маска Інстаграм, створена на замовлення, - це інноваційний, креативний формат взаємодії з користувачем, завдяки якому ваш профіль у соцмережах може значно збільшити охоплення та популярність бренду. Користувачі самі публікуватимуть контент із вашою AR маскою, розширюючи вашу цільову аудиторію.

Додаткова інформація про AR-маски

Як виділитися серед маси конкурентів та збільшити охоплення аудиторії за рахунок вірусного розповсюдження вашої Instagram-маски?

Відвідувачі вашого профілю можуть приміряти Instagram маску на себе та поділитися з друзями відео з доповненою реальністю. Таким чином, AR маска від бренду з вірусною швидкістю поширюється в Instagram. При невеликих витратах на створення маски для Instagram ви отримаєте: зростання відвідуваності профілю в Instagram, залучення нових передплатників, збільшення охоплення аудиторії, підвищення впізнаваності та популярності вашого бренду, більше нових клієнтів та покупців. Креативна команда Emsider створить унікальний AR-фільтр, який відповідає вашій тематиці: маску в Instagram або Facebook, тематичну AR-гру, рандомайзер та багато іншого.

Останні публікації

Просування медичних сайтів

Просування медичного сайту

Все про просування медичних сайтів: маркетингові інструменти, методи, особливості, корисні підказки.

Веб студія Emsider

Як працює веб-студія

Про роботу веб-студії зсередини: як створюється сайт, які фахівці працюють над проектом, зона відповідальності кожного члена команди 🖥️

SEO Гемблінг

Як просувати онлайн гемблінг ресурси в пошуковій видачі

Методи розкрутки сайту онлайн казино: практичні поради від професійної SEO агенції

Наші клієнти

Visa logo | Emsider The Village - Эмсайдер Ощадбанк | Портфолио Emsider Teva - Емсайдер Zoloche | Кейсы Emsider iStore Logo | Emsider 4 Сезони ЖК | Emsider Лелека | Кейсы Emsider Havas Engage logo | Emsider Genstar | Кейсы Emsider Anngli Logo | Emsider Amaxa емсайдер Balun logo | Emsider Genesis Clinic Logo | Emsider А-Сервис Logo | Emsider

Приклади робіт

Повне портфоліо

Популярні питання

✨ Що таке маски Instagram?

Маски Інстаграм - це візуальні елементи доповненої реальності, які накладаються на обличчя, на відео; ігрові елементи з доповненою реальністю, тематичні 3D-ефекти для Instagram та Facebook.

? Яка ціна маски на замовлення?

Вартість створення стандартних масок Інстаграм стартує від 2700 грн. Вартість AR ігор від 8 000 грн. Конкретна ціна Інста маски розраховується індивідуально.

? Скільки часу займає створення Інста-маски на замовлення?

У середньому для Інстаграма або Фейсбука маска на замовлення створюється до 7 робочих днів. Але в кожному випадку терміни індивідуальні та залежать від складності завдання.

? Як буде відбуватись завантаження маски Instagram в мій профіль?

Маска Інстаграм завантажується за допомогою спеціального загальнодоступного сервісу від Facebook – Spark AR Hub. Ми повністю супроводжуємо процес завантаження розроблених нами AR масок.

Заповніть форму і ми вам перетелефонуємо

    Ваші дані у безпеці та не будуть передані третім особам

    E M S I D E R