Фон Фон
EMSIDER

РОЗРОБКА УНІКАЛЬНИХ INSTAGRAM-МАСОК (AR-ФІЛЬТРІВ)

Креативна команда Emsider створить для вас фільтр будь-якої складності та буде супроводжувати весь процес публікації ефекту.

Замовити

Етапи розробки

Ви звертаєтесь в нашу агенцію

Залиште заявку на сайті, телефонуйте нам, пишіть на пошту - ми зв'яжемося з Вами будь-яким зручним для вас способом.

01
Збір інформації

Обговорюємо ваше ТЗ (якщо воно є) або пропонуємо вам своє креативне рішення на підставі ваших побажань. Обговорюємо всі деталі та необхідні матеріали, затверджуємо терміни та вартість розробки. Вирішуємо всі поточні питання, щоб розробка пройшла максимально швидко, прозоро і з мінімумом правок.

02
Творчий процес та програмування

Створюємо креативний продукт із застосуванням всіх доступних технологій та інструментів. Єдине, що може нас обмежити - це побажання замовника або правила Facebook.

03
Публікація фільтру в соцмережах

Розміщення готової Instagram-маски у вашому профілі. Ми повністю супроводжуємо цей процес. Ви можете бути впевнені, що ми надамо всі необхідні матеріали для публікації та допоможемо все зробити правильно. А за вашим бажанням, можемо зробити все за вас абсолютно безкоштовно!

04
Модерація/перевірка

Після публікації будь-якого фільтру Instagram або Facebook, відбувається їх модерація з боку Facebook. Маска перевіряється на відповідність вимогам і правилам майданчика. Ще на другому етапі ми передбачаємо проходження модерації, так як досконало знаємо правила. Але якщо раптом ефект не проходить перевірку - ми оперативно та без додаткової оплати вносимо коригування.

05
Отримуємо бажаний результат

Користуємося, насолоджуємося, залучаємо аудиторію, збільшуємо охоплення аккаунту!

06

Вартість розробки AR-фільтрів в Emsider

Вартість розробки маски стартує від 2 000 грн. (≈70$) і розраховується індивідуально для кожного проєкту.

Наприклад, вартість поширеного типу масок в Інстаграмі - рандомайзера стартує від 3'500 грн. А середня вартість б'юті-маски становить 2'500-3'000 грн. У свою чергу ціни на ігри стартують від 6'000 грн. Тому, щоб дізнатися вартість конкретно у вашому випадку, зв'яжіться з нами будь-яким зручним вам способом!

Цены

Наші клієнти

Visa logo | Emsider Zoloche | Кейсы Emsider Ощадбанк | Портфолио Emsider iStore Logo | Emsider Лелека | Кейсы Emsider Havas Engage logo | Emsider Genstar | Кейсы Emsider Anngli Logo | Emsider А-Сервис Logo | Emsider Genesis Clinic Logo | Emsider

Приклади робіт

Повне портфоліо

Кому підійдуть маски

Для бізнесу

Брендовий Instagram-фільтр - революційний інструмент для просування вашого бренду в Instagram. Новий рівень в інтерактивній взаємодії з вашими потенційними клієнтами, здатний ефективно підвищити рівень інтересу до вашого бренду, запам’ятатись і миттєво зробити його впізнаваним.

Для Інстаграм-блогерів

Мы можем создать тематическую маску Инстаграм для вас и ваши подписчики будут в восторге! Интерес к вашему блогу повысится экстремально, никто не перелистнет вашу сторис без внимания. Лавина лайков и увеличение числа подписчиков вам гарантировано!

Для дітей

Замовте круту маску в інстаграм для своєї дитини: популярність серед однолітків зросте з космічною швидкістю! Це чудовий подарунок до дня народження школяра, адже його побачать і оцінять всі друзі та однокласники.

Для всіх

З маскою ваш Інстаграм стане цікавіше, ваші історії - запам'ятаються і кожен захоче скористатись вашим ефектом. Креативні авторські маски Instagram сподобаються вашим друзям і зберуть величезну кількість лайків в соціальних мережах

Про маски

Маски в Instagram (AR-фільтри)

— це візуальні ефекти, які автоматично накладаються на обличчя людини або інші елементи простору. Використовуються маски для сторіз в Instagram, Facebook, TikTok та інших соцмережах. Також їх використовують при проведенні прямих ефірів, публікації постів і тд. Власна маска - це інноваційний, креативний формат взаємодії з користувачем, завдяки якому ваш профіль в Інстаграмі може значно збільшити охоплення і популярність бренду. Користувачі самі будуть публікувати контент з вашою маскою, розширюючи вашу аудиторію.

Додаткова інформація

Як виділитися серед маси конкурентів та збільшити охоплення аудиторії за рахунок вірусного розповсюдження вашої Instagram-маски?

Відвідувачі вашого профілю Instagram можуть приміряти маску на себе і поділитися з друзями відео з доповненою реальністю. Таким чином, маска від бренду з вірусною швидкістю поширюється в Instagram. При невеликих витратах на створення Instagram-фільтра ви отримаєте: зростання відвідуваності профілю в Instagram, залучення нових підписників, збільшення охоплення аудиторії, підвищення впізнаваності та популярності вашого бренду, більше нових клієнтів та покупців. Креативна команда Emsider створить унікальний AR-продукт, що відповідає вашій тематиці: маску Instagram або Facebook, тематичну AR-гру, рандомайзер та багато іншого.

Популярні питання

Що таке Instagram фільтри або маски Instagram?

Це візуальні елементи доповненої реальності, які накладаються на обличчя, на відео; ігрові елементи з доповненою реальністю, тематичні 3D-ефекти.

Скільки коштує розробка маски Instagram / Facebook?

Вартість стандартних масок стартує від 2'000 грн. Вартість ігор від 6'000 грн. Конкретна ціна розраховується індивідуально.

Як довго розробляється фільтр?

В середньому від 3 до 7 робочих днів. Але в кожному випадку терміни індивідуальні та залежать від складності розробки.

Як буде відбуватися завантаження ефекту в мій профіль?

Ефект завантажується за допомогою спеціального загальнодоступного сервісу від Facebook - Spark AR Studio. Ми повністю супроводжуємо процес завантаження розроблених нами фільтрів.

замовте безкоштовну консультацію

Ваші данні у безпеці та не будуть передані третім особам

E M S I D E R

Ми будемо раді обговорити ваш проєкт