Київ, Україна, Ярославів Вал 17А, офіс 100А-а
+38 (097) 000 66 57 info@emsider.ua
Ми в соціальних мережах : )
Головна Без рубрики Новий алгоритм від Facebook проти фейкової активності

Новий алгоритм від Facebook проти фейкової активності

У Facebook вирішили зробити сюрприз тим, хто полюбляє накрутку активності.  Переважно мова йде про направлення трафіку на сайт зі стрічки новин у Фейсбуці, шляхом залучення лайків та репостів на публікацію з клікбейтними заголовками з фейкових аккаунтів. Такі дії піднімали пост у стрічці користувачів, тим самим збільшуючи потік трафіку на сайт.

Також алгоритм мають відчути і інші методи автоматизованої накрутки. Називають такий вид нечесного просування «coordinated inauthentic behavior» (скоординована ненатуральна поведінка).

Складність цього виду спаму полягає в тому, що часто контент, який публікується в таких постах достатньо якісний та не викликає питань у ботів та модераторів соцмережі. Порушення правил полягає лише в тому, що активність на ці публікації створюють не реальні користувачі, а фейкові аккаунти, створені спеціально під подібні маніпуляції. Не дивлячись на те, що Facebook веде активну боротьбу з фейками, для професіоналів їх масове створення, все ще не проблема.

Новий алгоритм Фейсбуку покликаний розрізняти таку активність та боротись з нею. Хоча, які санкції загрожують порушникам — поки не зрозуміло. Найлояльніший та одночасно найімовірніший варіант — така активність не буде враховуватись при вибудовуванні стрічки новин користувачів. В гіршому випадку, буде ще й песимізувати пости.

Для залучення цільової аудиторії для вашого бізнесу легальними методами, замовляйте просування в соціальних мережах в Emsider. Ми забезпечуємо якісне зростання кількості лідів та продажів, не порушуючи правил:)

Другие материалы

Поведенческие факторыЩо таке поведінкові фактори ранжування?
Длина Description | EmsiderДовжина Description та його зміст
Белое, серое, черное SEOБіле, сіре, чорне SEO: 50 відтінків пошукової оптимізації
IGTV | EmsiderНова ідея для бізнесу: просування відео в IGTV
SMM для ресторанного бизнеса EmsiderSMM для ресторанного бізнесу
Что такое уровень вложенности | EmsiderЩо таке рівень вкладеності сторінки і як він впливає на SEO-просування

Залишити коментар

Ваша заявка вiдправлена. Наш менеджер скоро з вами звя'жеться