fbpx
Київ, Україна, Ярославів Вал 17А, офіс 100А-а
+38 (097) 000 66 57 info@emsider.ua
Ми в соціальних мережах : )

Управління брендом

Сильний бренд — це потужний інструмент комунікації, це впізнаваний образ, що транслює цінності і викликає прихильність аудиторії, це енергія зростання вашого бізнесу і одна з визначальних складових успіху.

Emsider створить бренд з нуля:

  • Розробка бренду з врахуванням аналізу цільової аудиторії, характеристик продукції, ринку, конкурентів та інших важливих складових;
  • Створення брендбуку компанії.

Ребрендинг чи рестайлінг

Якщо ваш бізнес потребує оновлення візуального образу, щоб залишатись актуальним, розвиватись в ногу з часом чи продемонструвати, що в бренді та його стратегії відбулись значні якісні зміни, наша команда допоможе провести комплексний рестайлінг бренду. В даному випадку бренд зберігає свій ключовий ідентифікатор — назву, міняється лише візуальна складова бренду.

Ребрендинг також може передбачати і зміну назви бренду. Найчастіше ребрендинг зі зміною імені необхідний у випадку злиття або поглинання, зміни власників чи керівної ланки, кардинального репозиціонування бренду чи іміджевих проблем, пов’язаних з попереднім іменем.

У будь-якому випадку, спеціалісти Emsider проаналізують вашу ситуацію і допоможуть знайти те брендингове рішення, яке допоможе вашому бренду розкрити свій маркетинговий потенціал і стати лідером в своєму сегменті.

Ваша заявка вiдправлена. Наш менеджер скоро з вами звя'жеться