Фон Фон
EMSIDER

Розробка чат-ботів для бізнесу

Розробка Телеграм ботів, чат бота у Viber, Facebook Messenger, Instagram, Whatsapp та інших месенджерів із впровадженням їх у ваш бізнес

Замовити
Головна Розробка чат-ботів для бізнесу

Що може робити чат бот?

Спілкування з покупцями

Чат бот потрібен для того, щоб відповідати на запитання потенційних клієнтів, він може робити це у будь-який час доби та день тижня. На прості запитання він відповість за заготовленим шаблоном, на складні, нестандартні — перемикає на оператора.

01
Продаж товарів, послуг

Чат бот допоможе покупцеві підібрати товар, дасть інформацію про товар або послугу, оформить замовлення, допоможе клієнту зробити оплату, запише на прийом, виконає інші дії згідно з заданими функціями.

02
Обслуговування абонентів

Чат бот сервісної компанії в Телеграм, Viber успішно може давати інформацію клієнту за його особовим рахунком, допомагати здійснити оплату, внести показання лічильників, інформувати про тарифи і роботу компанії, і.т.д.

03
Розсилка для цільової аудиторії

Чат бот може робити розсилку через Телеграм або будь-який месенджер, e-mail. Надсилати повідомлення, фокусуючись на цільовій аудиторії. Ваші клієнти будуть проінформовані про акції, новини автоматично, як за групами, так і індивідуально.

04
Збір статистики

Чат бот може збирати дані для аналітики. Програма сама створить базу даних з питань-відповідей користувачів, збереже та систематизує все листування з ними, видасть будь-який аналітичний звіт за заданими параметрами.

05
Оптимізація бізнес-процесів компанії

Для автоматизації взаємодії між підрозділами великої компанії доцільне створення корпоративного чат-бота, або hr-бота. Листування в такому чат-боті захищене від сторонніх втручань, а компанія контролює доступ співробітників.

06

Розробка чат-ботів для бізнесу — популярна послуга у всіх сферах.

Хто використовує чат-ботів?

Кастомна розробка чат-ботів в Україні має свою ціну, проте прямий економічний ефект від впровадження чат-бота в Телеграм або в іншому месенджері настає дуже швидко. Якісно розроблений і налаштований чат бот радикально автоматизує рутинні бізнес-процеси в різних сферах: торгівлі, сфері послуг, фінансовому секторі і не лише.

Бізнес широко використовує чат ботів у різних галузях, адже розробник чат-бота може “навчити” його будь-якій роботі: продавати товари, залучати клієнтів на послуги, приймати платежі, проводити опитування, нагадувати про події, інформувати про погоду, вести фінансові справи, збирати статистику, створювати ігри та розважати. Можливості практично необмежені.

Тепер не потрібно наймати на роботу зайвих фахівців: дешевше замовити розробку чатбота.

Створенням чат-ботів на замовлення займається маркетингове агентство Emsider.

Вартість розробки чат-бота залежить від складності завдання та багатофункціональності майбутньої програми.

Чат бот автоматизує ваш бізнес і виконує завдання оперативніше та швидше живого працівника. А зарплатню йому платити не треба. Якісно розроблений чат-бот може заощадити до 80% робочого часу співробітників, взявши на себе левову частку рутинного спілкування з клієнтами. Ви спите, відпочиваєте, або займаєтеся іншою роботою, а в цей час чат-бот продає клієнтам ваші товари або послуги.

Цены

Які переваги отримує бізнес, замовивши розробку чат-бота?

Збільшення кількості продажів

Розробка чат бота дає вашому бізнесу конкурентну перевагу. Ви більш оперативні, більш інформативні, ваш сервіс доступніший, плюс економія на людському ресурсі, зниження витрат на фонд зарплати. Вартість створення чат бота відбивається миттєво.

Поліпшення якості сервісу

Чат бот в Телеграм, Месенджер готовий спілкуватися з клієнтами 24/7, причому одночасно з багатьма, продаючи ваш товар. Зручність для споживача: клієнт може отримати всю потрібну йому інформацію від чат-бота, уникнувши дзвінків до компанії, таким чином економить свій час і залишається більш задоволеним якістю сервісу.

Потужний інструмент реклами

Адресне розсилання повідомлень через всі месенджери за допомогою чат-бота дає хороші результати продажів. Маркетингові дослідження показали, що клікабельність повідомлень від чат-ботів значно перевищує ефективність інших маркетингових каналів.

Автоматизація бізнес процесів

Чат бот може не тільки продавати товар чи послуги, а й сам вести фінансові операції, стежити за погодою, вести листування, розважати та навчати, збирати, систематизувати та обробляти інформацію. Це новий рівень бізнесу у вік бурхливого розвитку інтернет-технологій.

В агентстві EMSIDER можна замовити розробку чат бота для будь-якої платформи

Чат боти для Telegram, Viber, Messenger, WhatsAPp на замовлення

Ми займаємося створенням чат ботів під усі популярні месенджери. Великі компанії, інтернет-магазини воліють мати кілька чат ботів: наприклад, у Facebook Messenger та Telegram, щоб використовувати всі канали для зв'язку з клієнтами. Різні сфери бізнесу мають свої пріоритети щодо цього.

Створення чат бота в Телеграм зазвичай замовляють служби доставки, сфера розваг, інтернет-магазини споживчих товарів. Корпоративні чат боти також найчастіше розробляються під Telegram.

Створення чат бота для Вайбер замовляють інтернет-магазини, юридичні компанії, страхові компанії.

Messenger — оптимальний майданчик для маркетингових чат ботів, тому що за допомогою такого чат бота легко залучити клієнта, який переглядає рекламу товарів у Facebook, прямо "по гарячих слідах", минаючи стадію телефонних дзвінків. Те саме стосується чат бота в Instagram. Саме через месенджер люди більш схильні ставити питання, що їх цікавлять, про товар, послугу, ніж звертатися по телефону. Чат бог готовий відповідати в неробочий час, вночі та у вихідні, що особливо зручно для клієнта.

Етапи розробки чат бота

Від ідеї до впровадження у бізнес

Спочатку аналіз тематики бізнесу замовника, конкурентів, цільової аудиторії. Визначення стратегії, вибір платформи для чат-бота: Телеграм, Месенджер, Скайп і т.д.

Чим конкретніше сформульовані вимоги до чат-боту, чим якісніше опрацьовано ТЗ – тим точніше розробник зможе реалізувати всі ідеї замовника у процесі створення чат-бота. Сюди входить і визначення "характеру" робота, його манери спілкування з живими людьми.

Розробник проєктує сценарій взаємодії чат-робота з людиною. Здійснюється докладне опрацювання реакції бота на повідомлення, задається алгоритм, за яким чат-бот повинен буде діяти в тому чи іншому випадку.

Технічна частина розробки чат-бота складається зі створення блок-схеми та програмної розробки. При створенні чат-бота зазвичай використовуються мови програмування Python, JavaScript та інші.

Створення системи управління чат-ботом. Налаштування панелі адміністратора для керування наявним сценарієм. Налагодження збору аналітики (якщо є таке завдання).

Впровадження чат-бота в бізнес: тестування роботи чат-бота, запуск проекту та його подальший супровід.

Вартість та терміни розробки Telegram-ботів під ключ залежать від рівня складності: від простих (чат-бот виконує простий ланцюжок обмежених дій на основі розпізнавання заданих фраз) до чат-ботів, здатних до навчання, на основі штучного інтелекту, що розуміють контекст.

Останні публікації

Просування медичних сайтів

Просування медичного сайту

Все про просування медичних сайтів: маркетингові інструменти, методи, особливості, корисні підказки.

Веб студія Emsider

Як працює веб-студія

Про роботу веб-студії зсередини: як створюється сайт, які фахівці працюють над проектом, зона відповідальності кожного члена команди 🖥️

SEO Гемблінг

Як просувати онлайн гемблінг ресурси в пошуковій видачі

Методи розкрутки сайту онлайн казино: практичні поради від професійної SEO агенції

Наші клієнти

Visa logo | Emsider The Village - Эмсайдер Ощадбанк | Портфолио Emsider Teva - Емсайдер Zoloche | Кейсы Emsider iStore Logo | Emsider 4 Сезони ЖК | Emsider Лелека | Кейсы Emsider Amaxa емсайдер Balun logo | Emsider Anngli Logo | Emsider А-Сервис Logo | Emsider Genstar | Кейсы Emsider Havas Engage logo | Emsider Genesis Clinic Logo | Emsider

Популярні запитання

? Що таке чат-бот в телеграм?

Це програма для віртуального спілкування із клієнтом. Телеграм бот замість живого співробітника відповість на запитання клієнта, допоможе вибрати товар, прийме замовлення – виконає роботу персоналу у будь-який час дня та ночі без вихідних. Чат-бот може заощадити до 80% робочого часу та ефективно підвищити продажі компанії.

❓ Навіщо чат-бот потрібен вашому бізнесу?

Створення чат-робота в Телеграм, Вайбер, Месенджер автоматизує процес рутинного спілкування з клієнтами, заощаджує людський ресурс. Оперативно відповідаючи на запитання клієнта, причому у будь-який час, у тому числі неробочий, чат-бот допомагає прийняти швидке рішення про покупку, підвищує якість сервісу компанії.

? Яка вартість розробки чат-бота?

Ціна професійно створеного чат-бот для бізнесу, функціонального, з добрими можливостями, стартує від 200 $. Чат-бот високого рівня складності, з елементами штучного інтелекту і широким спектром завдань коштує значно дорожче.

? Що може робити чат-бот в телеграм?

Телеграм-бот на python для інтернет-магазину споживчих товарів, служби доставки, сервісних компаній та подібних бізнесів може вести листування з клієнтами, відповідати на запитання, давати інформацію по товару/послуги, та виконувати інші функції за заданим алгоритмом. Чат-бот імітує комунікацію з живим співробітником та, по суті, замінює його.

Заповніть форму і ми вам передзвонимо

    Ваші дані у безпеці та не будуть передані третім особам

    E M S I D E R