Фон Фон
EMSIDER

Чат бот у Instagram

Створимо віртуального консультанта для спілкування з вашими клієнтами в Інстаграм

Замовити

ФУНКЦІЇ ЧАТ БОТА В INSTAGRAM

АВТОВІДПОВІДАЧ, ПЕРЕПИСКА

Швидка відповідь на коментар користувача чи запитання в директ — перший крок до створення вронки продажів. Чат бот вчасно "підігріє" потенційного клієнта, дасть інформацію про товар і ціни, надасть техпідтримку. Працює 24/7 без вихідних.

01
РОЗСИЛКА РЕКЛАМИ

Чат бот для Instagram зробить розсилку в Direct за групами користувачів. З його допомогою можна підвищити ефективність таргетованої реклами: якщо користувач виявив інтерес, йому автоматично бот надішле повідомлення, що мотивує на подальші цільові дії.

02
ПРИЙМАННЯ ЗАМОВЛЕНЬ

Записати, забронювати, оформити замовлення — все це зробить Інстаграм чат бот у будь-який час, коли б клієнт не звернувся. Ще й роздасть бонуси за цільові дії. Оперативність та чіткість прийому заявок підвищує лояльність клієнтів!

03
ТЕХПІДТРИМКА КЛІЄНТІВ

Немає потреби тримати цілий штат онлайн-консультантів. Чат бот в Інстаграмі автоматично відповість на стандартний перелік запитів клієнтів, а якщо питання складне, бот зв'яже клієнта з живим оператором. Якість сервісу покращиться.

04
УПРАВЛІННЯ АУДИТОРІЄЮ

Задана функція CRM дозволить зберегти дані користувачів, з якими чат бот спілкується в Instagram, сегментувати клієнтів за певними параметрами. Клієнтська база даних – безцінний інструмент маркетингу.

05
ЗАЛУЧЕННЯ ПІДПИСНИКІВ

Можна задати такий алгоритм, при якому чат бот простимулює користувача підписатися на акаунт у Instagram: наприклад, це буде умовою отримання знижки чи промокоду. Збільшуємо охоплення аудиторії!

06

Чат бот для Інстаграм — ваш автоматичний багатофункціональний помічник

Нові технології на допомогу бізнесу

Бізнес акаунти в Instagram потребують віртуального помічника, який реально поспілкується з потенційними клієнтами та створить нові воронки продажів для вашого бізнесу. З безліччю завдань чудово справляється чат бот в Інстаграм, запрограмований на спілкування з користувачами за заданим алгоритмом та виконання ряду важливих маркетингових функцій, що сприяють підвищенню конверсій та зростанню продажів.

Власники бізнес-акаунтів в Інстаграмі вже оцінили вигоду від впровадження чат ботів. Автоматизація Директа знімає навантаження з відділу продажів, зменшує потребу бізнесу в людському ресурсі, заощаджуючи кошти на зарплаті та підвищує якість обслуговування клієнтів за рахунок забезпечення миттєвого реагування на звернення у будь-який час доби та день тижня.

Цены

У яких сферах чат бот для Instagram буде корисним

Торгівля

Супер інструмент для підвищення ефективності таргетованої реклами в Інстаграм та збільшення продажів. Чат бот не відпустить клієнта без покупки!

Навчання

Чат бот в Інстаграм в автоматичному режимі набере групу на курси, зробить розсилку актуальної інформації, скоординує навчальний процес.

Послуги

Зафіксує звернення клієнтів, запише на прийом, призначить візит, надасть техпідтримку, поінформує клієнтів про послуги та ціни.

Блогерам

Чат бота можна “навчити” стимулювати користувачів ставати підписниками у Instagram. А дотепні відповіді на коментарі та компліменти підвищать лояльність аудиторії.

Сценарій та структура чат бота для інстаграм

Щоб чат бот був ефективним, необхідно максимально повно задати структуру та функціонал, продумано прописати алгоритм відповідей.

Зазвичай спілкування чат бота з користувачем починається з привітання. Далі певний сценарій дій бота активується за ключовою фразою людини.

Instagram чат бота можна зробити емоційним — вставити емодзі в повідомлення, "навчити" бота хвалити клієнта. Це підвищує конверсію та лояльність до бренду.

Чат бот стимулює активність підписників: коментування, лайки, репости тощо. Більше залучення підписників сприяє зростанню охоплення аудиторії.

Окрім віртуального спілкування з користувачами, можна задати боту функції управління клієнтами (CRM): збір і сегментування клієнтської бази для маркетингових цілей.

Функція розсилки доповнить SMM, підвищить результативність реклами у соцмережах. Чат бот — чудовий інструмент перетворення Instagram підписників на покупців.

Інтеграція з платіжними системами та кнопка оплати у повідомленнях чат бота спростить для клієнта процес оплати.

Останні публікації

Просування медичних сайтів

Просування медичного сайту

Все про просування медичних сайтів: маркетингові інструменти, методи, особливості, корисні підказки.

Веб студія Emsider

Як працює веб-студія

Про роботу веб-студії зсередини: як створюється сайт, які фахівці працюють над проектом, зона відповідальності кожного члена команди 🖥️

SEO Гемблінг

Як просувати онлайн гемблінг ресурси в пошуковій видачі

Методи розкрутки сайту онлайн казино: практичні поради від професійної SEO агенції

Наші клієнти

Visa logo | Emsider iStore Logo | Emsider Ощадбанк | Портфолио Emsider the glenlivet logo - Эмсайдер Teva - Емсайдер The Village - Эмсайдер Видавництво ранок лого емсайдер Weleda лого Havas Engage logo | Emsider Genesis Clinic Logo | Emsider 4 Сезони ЖК | Emsider Anngli Logo | Emsider А-Сервис Logo | Emsider Genstar | Кейсы Emsider Лелека | Кейсы Emsider Zoloche | Кейсы Emsider Balun logo | Emsider Amaxa емсайдер Gamzix Emsider Масяня лого Емсайдер ТойсТой лого IOM Ukraine

Популярні запитання

Скільки коштує створення чат робота в Інстаграм?

Ціна кастомного функціонального чат робота для бізнесу в Instagram стартує від 200 $. Чат бот високого рівня складності, з елементами штучного інтелекту та широким спектром виконуваних завдань коштує дорожче.

Що таке чат бот в Instagram?

Це програма для віртуального спілкування з клієнтом в Інстаграм. Чат бот автоматично відповість на запитання клієнта в Direct або коментарях, проконсультує, прийме замовлення в будь-який час. Чат бот допоможе бізнесу заощадити на зарплаті персоналу та ефективно підвищити продажі.

Навіщо потрібен Інстаграм чат-бот?

Використання чат бота в Instagram автоматизує процес рутинного спілкування з пыдписниками, підвищує ефективність таргетованої реклами. Оперативно відповідаючи на запитання клієнта у будь-який час доби і тижня, чат бот допомагає прийняти швидке рішення про покупку, оформляє замовлення, допомагає оплатити товар.

Як чат бот в Інстаграмі допомагає продавати товар?

Чат бот для Instagram може вести переписку з користувачами, негайно відповідаючи на їхні коментарі та запитання, роздаючи бонуси та промокоди. Таким чином, при розміщенні реклами товару в Інстаграмі чат бот підігріє інтерес аудиторії і простимулює здійснення покупки.

Заповніть форму і ми вам зателефонуємо

    Ваші дані у безпеці і не будуть передані третім особам

    E M S I D E R