Фон Фон
EMSIDER

Створення чат бота в Viber

Замовити

Для яких цілей можна замовити чат бот в Вайбері

Розсилка реклами

Адресне розсилання рекламних меседжів за допомогою чат бота на Вайбер для цільової аудиторії.

01
Абонентське обслуговування

Вся сфера комунальних і не лише послуг успішно користується чат ботами у Вайбер для комунікації з абонентами.

02
Інтернет продажі

Більшість роботи з клієнтами інтернет магазину можна доручити чат боту в Вайбер, від підбору товару до консультацій з оплати та доставки.

03
Корпоративне спілкування

Робот у корпоративному чаті в Viber — помічник для великих компаній з великою кількістю співробітників.

04
Прийом заявок

Чат бот допоможе викликати майстра, замовити послугу чи доставку товару, застрахувати автомобіль та багато іншого.

05
Запис на прийом

Робот запише пацієнта на прийом до лікаря, юриста, спеціаліста центру обслуговування споживачів і т.д. Для цих цілей чат бот у Вайбері підходить ідеально.

06

Як зробити розсилку у Вайбері?

Viber – найпопулярніший месенджер в Україні, яким користуються 73% населення

Вайбер для бізнесу — вельми цінний інструмент.

Вайбером можна здійснювати безкоштовні дзвінки навіть за кордон, але це лише мізерна частка вигід від цього месенджера для бізнесу.

Один з популярних видів реклами — розсилка в Viber: ціна майже нульова, ефективність максимальна. Але вручну розсилати велику кількість повідомлень — довго, це затрати робочого часу людей на зарплаті.

Якщо ви не знаєте, як зробити розсилку у Вайбері для великої кількості користувачів — саме час створити чат бот у Viber, він зробить всю роботу миттєво, якісно, в потрібний момент, та ще й відстежить реакцію людей на рекламу (повідомлення), надасть необхідну підтримку і заохотить до цільових дій прямо по гарячих слідах, поки клієнт не “охолонув”.

Чат-бот у Вайбер якісно імітує живе спілкування з людиною, і клієнт вільно ставить питання та отримує поради, вирішує свої питання у будь-який зручний час, у тому числі не робочий. Таке спілкування набагато комфортніше для споживачів, оскільки значно економить час на телефонних дзвінках, виключає конфліктні ситуації, які іноді виникають при спілкуванні з живими співробітниками.

Чат-бот у Вайбері — це автоматизація робочих процесів, що дає реальну економічну вигоду для бізнесу та підвищує якість обслуговування для споживача.

Підведемо підсумки: розсилка у Вайбері, реклама, допомога у здійсненні покупки, оформленні замовлення тощо — ось далеко не вичерпний перелік робіт, для яких необхідне створення чат-бота в Вайбері.

Цены

Які компанії використовують чат боти в Вайбер

Сервісні компанії

Чат бот у Viber - реальний помічник споживача у вирішенні своїх питань з компанією - постачальником послуг (наприклад, комунальних). Робот прийме від абонентів покази лічильників, надасть інформацію про тарифи та послуги, відповість на стандартні питання.

Інтернет магазини

Чат бот через Вайбер допоможе продавати будь-який товар. Робот допоможе клієнту визначитися з вибором, підкаже найкращий варіант, запропонує супутні товари, допоможе провести оплату та уточнити питання з доставкою, причому без вихідних.

Страхові компанії та банки

Оскільки перелік запитань-відповідей у страхуванні та банківських послугах зазвичай стандартний, задати чату алгоритм відповідей на запитання у Вайбері — завдання не складне. Первинне спілкування з клієнтом цілком під силу боту.

Юридичні компанії та клініки

Саме за допомогою Viber чат - бота великі юридичні фірми можуть оптимізувати процес спілкування з клієнтами на початковому етапі. Те саме стосується сфери медичних послуг, великих клінік.

Замовити розробку кастомного чата бота для Viber - вигідно!

Бізнес, що прагне використовувати сучасні технології, завжди виграє.

Економічний сенс створення чат бота для спілкування з клієнтами у Вайбері — економія коштів на зарплаті оператора кол-центру чи продавця.

Крім того, чат бот може спілкуватися в Viber з покупцями/клієнтами не тільки в робочий час, а практично 24/7, таким чином охоплюючи ширше коло потенційних покупців та підвищуючи продаж.

Автоматизація процесів спілкування з клієнтами – головна перевага чат бота у Viber.

Створення унікального чат бота для Viber — вкладення, що швидко окупається, в автоматизацію бізнес-процесів. Замовити розробку можна, заповнивши форму зворотнього зв'язку на цій сторінці.

Останні публікації

Просування медичних сайтів

Просування медичного сайту

Все про просування медичних сайтів: маркетингові інструменти, методи, особливості, корисні підказки.

Веб студія Emsider

Як працює веб-студія

Про роботу веб-студії зсередини: як створюється сайт, які фахівці працюють над проектом, зона відповідальності кожного члена команди 🖥️

SEO Гемблінг

Як просувати онлайн гемблінг ресурси в пошуковій видачі

Методи розкрутки сайту онлайн казино: практичні поради від професійної SEO агенції

Наші клієнти

Visa logo | Emsider Teva - Емсайдер Ощадбанк | Портфолио Emsider the glenlivet logo - Эмсайдер The Village - Эмсайдер iStore Logo | Emsider Видавництво ранок лого емсайдер Лелека | Кейсы Emsider Weleda лого 4 Сезони ЖК | Emsider Genesis Clinic Logo | Emsider Havas Engage logo | Emsider Anngli Logo | Emsider А-Сервис Logo | Emsider Genstar | Кейсы Emsider Zoloche | Кейсы Emsider Balun logo | Emsider Amaxa емсайдер Gamzix Emsider Масяня лого Емсайдер ТойсТой лого IOM Ukraine

Популярні запитання

Що таке чат бот у Viber?

Це програма для віртуального спілкування із клієнтом. За допомогою чат бота можна у Вайбері зробити рекламну розсилку, повідомити про акції та нові товари, прийняти заявки від клієнтів, відповісти на їхні запитання. Все це робот зробить сам, без допомоги співробітників і будь-коли.

Що може робити чат бот в Вайбер?

Viber чат бот імітує комунікацію з живим співробітником та замінює його. Він може листуватися з клієнтами, відповідати на запитання, давати інформацію щодо товару/послуги, та виконувати інші завдання за заданим алгоритмом. Не потребує зарплати 😉.

Яка вартість створення чат бота для Вайбера?

Ціна кастомної розробки чат робота в Вайбер для бізнесу стартує від 200 $. Якщо чат бот для Viber високого рівня складності, з елементами штучного інтелекту та широким спектром завдань, це коштує значно дорожче.

Навіщо чат-бот у Вайбер потрібний вашому бізнесу?

Створення чат бота в Вайбер автоматизує процес рутинного спілкування з клієнтами, заощаджує людський ресурс. Оперативно відповідаючи на запитання клієнта, причому у будь-який час, у тому числі неробочий, чат бот допомагає прийняти швидке рішення про покупку, підвищує якість сервісу компанії.

Заповніть форму і ми вам зателефонуємо

    Ваші дані у безпеці і не будуть передані третім особам

    E M S I D E R