Фон Фон
EMSIDER

Створення сайту на WordPress

Розробимо якісний, сучасний, швидкий WordPress сайт для вашого бізнесу

Замовити
Головна Розробка сайтів Створення сайту на WordPress

Чому створення якісного сайту на WordPress варто довірити професіоналам?

Функціонал

Стандартний функціонал коробкової версії WordPress абсолютно недостатній для функціонування сучасного сайту: корпоративного, що продає, а тим більше для інтернет магазину. Щоб сайт давав комерційний результат, ми пропишемо якісний функціонал вручну під вимоги вашого бізнесу.

01
Швидкість

Між сайтом на WordPress, створеним за шаблоном та розробленим нашим агентством, різниця у швидкості завантаження сторінок буде колосальною. А це один із вирішальних факторів ранжування Google. Ми пропишемо якісний функціонал так, що сайт на WordPress буде працювати дуже швидко і без збоїв.

02
Дизайн

Ми створимо унікальний сучасний дизайн сайту на WordPress, відмінний від існуючих шаблонних варіантів. Наша розробка сайту на WordPress враховуватиме вимоги даного бренду до дизайну, зручність для користувачів, неповторність та пізнаваність цілісного образу сайту для відвідувачів.

03
Зручність у користуванні

Якщо замовити сайт на WordPress у нас в агентстві, ми зробимо його не перевантаженим зайвим функціоналом і плагінами, що гальмують його роботу. Сайт буде просто та зручно редагувати, заповнювати сторінки товарів тощо. Це важливо, оскільки щоденне адміністрування сайту буде доступне навіть дуже далекій від програмування людині.

04
Подальше просування

Наша розробка сайтів на WordPress від самого початку враховує необхідність подальшого SEO просування сайту та інших видів маркетингових заходів (контекстна реклама, SMM тощо). Ми знаємо, як відразу зробити сайт на WordPress заточеним під просування в пошукових системах.

05
Підтримка

Замовивши створення сайту на WordPress в EMSIDER, ви зможете будь-якої миті звернутися до нас у разі будь-яких неполадок із сайтом або у разі необхідності додавання функціоналу. При змінах вашого бізнесу ми швидко доробимо сайт під оновлені вимоги за розумну ціну.

06

Розробка яких сайтів є доцільною на WordPress?

І для лендінгу, і для інтернет-магазину WordPress підходить

WordPress — найпопулярніша у світі система управління контентом (CMS) з відкритим вихідним кодом, на якій можна створювати сайти різної функціональності: від простих блогів до інтернет магазинів і новинних сайтів.

Якщо початковому бізнесу достатньо лендінгу , то саме движок WordPress дозволяє надалі розширити його в повноцінний комерційний сайт. Десятки тисяч плагінів розроблені саме для платформи WordPress, вони дають можливість розширити функціонал сайту. Проте хаотичне додавання плагінів на WordPress сайт, створений на шаблонах, на практиці нерідко призводить до значного гальмування швидкості завантаження сторінок за показниками PageSpeed ​​Insights. Конструкція виходить громіздкою, сайт працює неприпустимо повільно і в результаті бізнес втрачає в грошах: загальмований сайт неконкурентоспроможний ні в очах користувача, ні в плані ранжування пошуковими системами.

Наше агентство має практичний досвід створення сайтів на WordPress через кастомні поля, а не через стандартні теми. Наші клієнти отримують швидкі, сучасні ресурси для заробляння грошей, зручні в користуванні та адмініструванні, добре адаптовані під SEO-просування, з практичним функціоналом та оригінальним дизайном.

Цены

Ціна створення сайту на WordPress під ключ

Що впливає на вартість розробки веб-сайту на WordPress?

Вартість розробки сайту на WordPress варіює в широких межах залежно від складності функціоналу, унікальності дизайну та інших факторів.

Під час формування технічного завдання на розробку сайту на WordPress замовник вказує перелік необхідних функцій, вимоги до дизайну та інші побажання, і ціна створення сайту на WordPress розраховується під кожного клієнта індивідуально на основі ТЗ. Тому важливо максимально детально прописати завдання та вказати всі необхідні функції майбутнього інтернет-ресурсу, щоб надалі не довелося вносити багато коректив у процесі веб-розробки.

Ціна розробки сайту - візитки на WordPress буде найменшою, а найдорожчою буде розробка інтернет-магазину на WordPress. Щодо конкретної ціни у вашому випадку зв'язуйтесь з нами по телефону або через форму зворотнього зв'язку.

Розробка інтернет магазину на WordPress

Переваги, можливості, особливості

Потрібен яскравий, своєрідний, оригінальний онлайн-магазин для невеликої кількості товарів (наприклад, для продажу косметики певного бренду)? Оптимально замовити розробку інтернет-магазину на WordPress.

У нашому агентстві EMSIDER можна замовити сайт на WordPress для інтернет-магазину під ключ. Ми не використовуємо "конструктор", функціонал прописується програмістом, щоб сайт був нешаблонний, зручний, мав високу швидкість завантаження та забезпечував безперебійну роботу онлайн-магазину.

Для інтернет магазинів на WordPress широко використовується плагін WooCommerce, що дає можливості організації онлайн-торгівлі та управління магазином. Налаштування WooCommerce входить у розробку, ми робимо все під ключ та навчаємо замовника адмініструванню сайту.

Для комерційного успіху інтернет магазину в конкурентному середовищі необхідні подальші зусилля щодо його розкрутки, і ми відразу створюємо сайт на WordPress, заточений під SEO просування в пошукових системах, від початку оптимізований для успішного ранжування, без технічних помилок, що понижують сайт у пошуковій видачі.

У разі технічних збоїв до нас можна звертатися щодо техпідтримки, а також за доробкою функціоналу у разі такої необхідності.

Останні публікації

Просування медичних сайтів

Просування медичного сайту

Все про просування медичних сайтів: маркетингові інструменти, методи, особливості, корисні підказки.

Веб студія Emsider

Як працює веб-студія

Про роботу веб-студії зсередини: як створюється сайт, які фахівці працюють над проектом, зона відповідальності кожного члена команди 🖥️

SEO Гемблінг

Як просувати онлайн гемблінг ресурси в пошуковій видачі

Методи розкрутки сайту онлайн казино: практичні поради від професійної SEO агенції

Наші клієнти

Visa logo | Emsider The Village - Эмсайдер Ощадбанк | Портфолио Emsider Teva - Емсайдер Видавництво ранок лого емсайдер the glenlivet logo - Эмсайдер Weleda лого iStore Logo | Emsider 4 Сезони ЖК | Emsider Zoloche | Кейсы Emsider IOM Ukraine Gamzix Emsider Масяня лого Емсайдер ТойсТой лого Amaxa емсайдер Balun logo | Emsider Лелека | Кейсы Emsider Genstar | Кейсы Emsider Havas Engage logo | Emsider Genesis Clinic Logo | Emsider Anngli Logo | Emsider А-Сервис Logo | Emsider

Популярні запитання

Що таке WordPress і для чого він потрібний?

WordPress - це CMS (Content Management System), система управління контентом, найпоширеніша у світі. Підходить до створення будь-якого типу ресурсів.

Який веб-сайт можна зробити на WordPress?

Будь-який. На WordPress можна створити будь-якого типу сайт: візитку, корпоративний сайт, блог, інтернет-магазин, ресурс новин, в тому числі мультимовний сайт. Це найпопулярніший "двигун", що потенційно має найширші можливості.

Чи можлива розробка інтернет-магазину на WordPress?

Можлива. При створенні інтернет магазинів на WordPress використовують плагін WooCommerce для налаштування онлайн-торгівлі та управління магазином. Плагін можна розширювати, додавати нові функції та можливості. Можна створити торговий майданчик будь-якого типу, при цьому керування таким сайтом просте та зрозуміле.

Яка ціна створення сайту на WordPress?

Ціна розробки сайту на WordPress визначається складністю та обсягом робіт, таких як створення унікального дизайну; прописання функціоналу програмістом, а не використання стандартних плагінів, що перевантажують сайт. Вартість розробки інтернет магазину буде вищою за ціну односторінкового сайту на WordPress або простого корпоративного сайту.

Заповніть форму і ми вам передзвонимо

    Ваші дані у безпеці та не будуть передані третім особам

    E M S I D E R