Фон Фон
EMSIDER

Розробка сайтів

Створюємо сайти, що будуть приносити гроші Вашому бізнесу. Унікальний дизайн, професійне технічне виконання та налаштування для його подальшого просування.

Замовити
Головна Розробка сайтів

Якісний комерційний сайт: що ми розуміємо під цим поняттям?

Юзабіліті

Сайт зручний в навігації та користуванні, цікавий, корисний, інтуїтивно зрозумілий будь-якій людині, швидкий в плані завантаження сторінок, фото, відео — ось комплекс показників, за якими пересічний користувач робить висновок про цікавість для нього даного ресурсу. Якщо сайт мотивує користувача здійснювати цільові дії — він буде приносити фінансову віддачу власнику бізнесу.

01
Якість веб-розробки

Якісне виконання, відсутність критичних технічних помилок з боку програміста, врахування вимог SEO в технічній складовій та структурі сайту. Сюди ж відноситься питання безпечності сайту з точки зору захисту персональних даних, фінансової безпеки під час здійснення покупки через сайт та інше.

02
Якість дизайну

Кастомний дизайн сайту, що відповідає сучасним стандартам, критично важливий для іміджу компанії. Приваблива візуальна складова, якісний фото- та відеоконтент необхідні для успішних продажів. Загальне враження від візуальної складової сайту безпосередньо впливає на емоційне рішення користувача продовжити знайомство з сайтом та здійснити цільову дію.

03
Оптимізованість під SEO і рекламу

Готовність до подальшого просування в пошукових системах має бути закладена на стадії розробки сайту. Якщо вимоги SEO не враховані від початку, подальша зміна структури та внутрішньої оптимізації, буде значно складніша і не завжди можлива. Саме тому, попереднє врахування таких вимог - запорука довгострокового зростання вашого проєкту.

04
Адаптивний web-дизайн

Оптимізація сайту під різні види пристроїв - критично важлива складова для комерційної фінансової ефективності сайту: частка трафіку з мобільних пристроїв сьогодні значно перевищує кількість користувачів, що відвідують сайт через комп’ютер. Якісна розробка мобільної версії та правильна адаптація під усі види пристроїв дозволить утримати “мобільного” користувача і не дасть йому піти до ваших конкурентів.

05
Контентна складова

Унікальний, цікавий, корисний та релевантний пошуковим запитам контент — один зі значущих факторів ранжування. Згідно з новим алгоритмам Google, саме якість та унікальність контенту набувають все більшого значення як для пошукових систем, так і для живих користувачів. Поняття “контент” зі свого боку включає як текстові, так і фото та відеоматеріали.

06

Як замовити сайт в Emsider

І якою буде ціна веб розробки

Ми працюємо з кожним клієнтом індивідуально, двох однакових проєктів не буває.

Ціна створення сайту завжди розраховується під кожного клієнта індивідуально з урахуванням всіх етапів майбутньої роботи, готовності матеріалів, необхідності попереднього опрацювання семантичного ядра, аналізу конкурентів до формування структури майбутнього сайту, наповнення якісним унікальним контентом та інших факторів.

Після вашого звертання та визначення задачі ми робимо розрахунок вартості створення сайту виходячи з обсягу та переліку робіт.

Наше агентство спеціалізується на інтернет-маркетингу, тому ми від початку пропонуємо клієнту сайт, готовий до SEO-просування (якщо це потрібно). Багато уваги приділяємо мобільній адаптивності сайту під всі види мобільних пристроїв: важко переоцінити значення цього моменту, оскільки частка користувачів, що заходять з мобільних, давно перевищила 75%.

Залиште вашу заявку у формі зворотнього зв’язку, спеціалісти EMSIDER зателефонують вам найближчим часом для обговорення деталей замовлення.

Цены

Основні етапи веб розробки сайту під ключ

Концепція і WEB-дизайн

Вивчення ТЗ від замовника, розробка концепції і архітектури майбутнього ресурсу. Веб дизайн: розробка графічних елементів, унікального та привабливого зовнішнього оформлення сайту у відповідності до UX/UI принципів. Затвердження графічного макету, планування користувацького інтерфейсу сайту.

Веб-розробка

Веб-розробка сайту — найскладніша і вкрай відповідальна частина процесу створення сайту, втілення верстальниками та програмістами плану веб-дизайнера. Рівень технічного виконання сайту критично важливий для його ефективності та функціональності.

Наповнення контентом

Первинне наповнення сайту контентом, узгодженим з замовником: тексти, фото, відео, графіка. Корисний для користувачів сайту контент виконує декілька функцій: інформаційну, функцію продаж та інші. Обов’язкова умова успіху комерційного сайту — якісний, релевантний, унікальний контент.

Тестування, налаштування, підключення

Тестування сайту, перевірка функціоналу, оцінка візуального результату, зручності для користувачів, адаптивності мобільної версії. Заключний етап — налаштування адмін панелі для замовника (він має отримати зрозумілий, зручний інструмент для роботи зі своїм сайтом). Підключення домену та хостингу.

Де краще замовити створення сайту?

Відповідь: лише в перевіреній ВЕБ-студії!

Якщо для вашого бізнесу потрібен якісний та ефективний інструмент для заробляння грошей, не женіться за дешевими розцінками, не поспішайте звертатись до розробника, що пропонує найнижчу ціну.

Зібрати унікальний, сучасний, функціональний та візуально привабливий сайт на якомусь з популярних безкоштовних конструкторів не вийде. Так само важко очікувати якісної розробки сайту від початківця-фрілансера. Існує ризик, що в процесі подальшої роботи будуть виявлені технічні недоробки та проблеми, а недобросовісний розробник зникне або не забажає виправляти власні помилки.

Розробка сайтів — складний процес, що потребує участі цілого ланцюжка кваліфікованих спеціалістів, починаючи з проєкт менеджера до веб-дизайнерів, програмістів, верстальників, вартість роботи яких не може бути заниженою.

Коли ви переконаєтесь, що маєте справу з професіоналами — сміливо доручайте їм свій проєкт.

Останні публікації

Веб студія Emsider

Як працює веб-студія

Про роботу веб-студії зсередини: як створюється сайт, які фахівці працюють над проектом, зона відповідальності кожного члена команди 🖥️

SEO Гемблінг

Як просувати онлайн гемблінг ресурси в пошуковій видачі

Методи розкрутки сайту онлайн казино: практичні поради від професійної SEO агенції

Просування салону краси в інтернеті

Просування салону краси в інтернеті

Огляд найефективніших видів реклами, платних та безкоштовних способів просування для перукарень, салонів краси, СПА салонів.

Наші клієнти

Visa logo | Emsider The Village - Эмсайдер Ощадбанк | Портфолио Emsider Teva - Емсайдер Zoloche | Кейсы Emsider iStore Logo | Emsider 4 Сезони ЖК | Emsider Лелека | Кейсы Emsider Amaxa емсайдер Havas Engage logo | Emsider Genesis Clinic Logo | Emsider А-Сервис Logo | Emsider Balun logo | Emsider Genstar | Кейсы Emsider Anngli Logo | Emsider

Популярні питання

Хочу замовити сайт. З чого почати?

З чіткої постановки мети, з відповіді на запитання — для чого потрібен сайт? Які функції він має виконувати? Визначтесь з видом сайту, тематикою і вашим баченням дизайну майбутнього сайту. Після цього можна починати шукати відповідного розробника сайтів.

Скільки коштує замовити розробку сайту?

Ціна створення сайту залежить від виду сайту (корпоративний, інтернет-магазин, тощо), від рейтингу студії-розробника, від того, наскільки унікальним має бути дизайн і наскільки складним функціонал.

Який сайт краще замовити?

Розробник може створити: сайт-візитку, лендінг пейдж, корпоративний сайт, сайт-каталог, інтернет-магазин. Залежно від виду і мети вашого бізнесу обирайте той вид сайту, що буде ефективно вирішувати ваші конкретні бізнес-задачі.

Розробка сайту: що до неї входить?

Етапи створення сайту: складання ТЗ, веб-дизайн, веб розробка, верстка сторінок під вимоги різних мобільних пристроїв, тестування, створення та розміщення контенту, налаштування адміністративної панелі, підключення домену та хостингу, здача замовнику.

Замовте безкоштовну консультацію

Ваші дані у безпеці та не будуть передані третім особам

E M S I D E R