Фон Фон
EMSIDER

Дизайн сайтів

Розробка дизайну сайту будь-якого типу: лендинг, корпоративний, новинний, персональний блог, інтернет-магазин

Замовити

Як ми працюємо з замовником з дизайну сайтів

Аналітичний етап

Спочатку - отримання інформації від замовника про цілі та завдання створення сайту, функції, які він повинен виконувати, побажання замовника з дизайну та функціоналу, докладне вивчення сайтів прямих конкурентів (з метою взяти все краще та врахувати недоліки), а також цільової аудиторії, для якої розробляється ресурс.

01
Технічне завдання

У ТЗ замовник задає параметри сайту: його призначення, стиль, описує архітектуру та необхідні розділи, головне меню, структуру головної сторінки, побажання щодо інфографіки та візуальних елементів, необхідний функціонал. На основі ТЗ розробляється концепція дизайну сайту.

02
Розробка макету сайту

Макет сайту – ескіз, на якому зображена майбутня сторінка. Дизайнер сайту створює макет у графічному редакторі. Робота над графічною частиною інтерфейсу користувача включає: розташування елементів на сторінці, поєднання кольорів, шрифти, зображення. Кольори, розміри елементів – це інструменти, які допомагають побудувати оптимальну схему візуальної ієрархії сайту.

03
Затвердження макету замовником

У ході погодження макету вносяться правки з метою домогтися оптимальної структури веб-сторінок, зробити навігацію зручною і зрозумілою для користувача, а візуальний образ - пізнаваним і запам'ятовуваним, з правильно розставленими акцентами на головному. Готовий затверджений дизайн сайту передається верстальникам та програмістам для завершення процесу створення сайту.

04

Розробка дизайну сайту: яка ціна в Україні?

Створення ексклюзивного, кастомного сучасного дизайну сайту — послуга дорога, вартість роботи значно вища, ніж розробка стандартного типового дизайну сайту на відомих популярних движках - конструкторах.

Кастомний дизайн сайту — це іміджеве питання для серйозного бізнесу.

Веб дизайн студія агентства EMSIDER розробляє дизайн сайтів будь-якого рівня складності та унікальності.

Залишіть заявку, ми зв'яжемося з вами та після з'ясування деталей про ваші вимоги до інтернет-ресурсу ми зможемо прорахувати вартість дизайну сайту для вашого індивідуального проекту.

Цены

Що таке веб-дизайн сайтів?

Дизайн сайту – це сукупність графічних елементів на сторінці, зовнішнє оформлення, те, як сайт виглядає для користувача.

У процесі створення сайтів розробка дизайну сайту передує власне веб-розробці: верстці, програмуванню.

Створення дизайну сайту — найважливіший етап у процесі веб розробки, оскільки саме на цьому етапі закладається майбутній комерційний успіх ресурсу: його зручність для користувача, його функціональність, відповідність цілям і завданням, які покладає на інтернет-ресурс його власник.

Вимоги до дизайну сайту

UI/UX дизайн — проектування інтерфейсу на основі досвіду користувача

В основі якісного дизайну сайту повинен лежати принцип UI/UX, або user Interface / user experience («користувацький інтерфейс»/«користувацький досвід»).

UI дизайн – це про те, як виглядає інтерфейс для користувача, а UX – це про взаємодію користувача з інтернет-ресурсом.

Загалом UI/UX дизайн означає гармонійне поєднання зручності, функціональності, інтуїтивної зрозумілості сайту для користувача разом із зовнішньою його привабливістю, легкістю сприйняття, правильною подачею інформації.

Головна функція UI/UX дизайнерів сайтів полягає в тому, щоб якнайкраще представити наявну інформацію та здійснити художнє оформлення ресурсу, не забуваючи про те, що продукт має бути зручним, унікальним та впізнаваним.

Останні публікації

Веб студія Emsider

Як працює веб-студія

Про роботу веб-студії зсередини: як створюється сайт, які фахівці працюють над проектом, зона відповідальності кожного члена команди 🖥️

SEO Гемблінг

Як просувати онлайн гемблінг ресурси в пошуковій видачі

Методи розкрутки сайту онлайн казино: практичні поради від професійної SEO агенції

Просування салону краси в інтернеті

Просування салону краси в інтернеті

Огляд найефективніших видів реклами, платних та безкоштовних способів просування для перукарень, салонів краси, СПА салонів.

Наші клієнти

Visa logo | Emsider The Village - Эмсайдер Ощадбанк | Портфолио Emsider Teva - Емсайдер Weleda лого the glenlivet logo - Эмсайдер Видавництво ранок лого емсайдер Zoloche | Кейсы Emsider iStore Logo | Emsider 4 Сезони ЖК | Emsider IOM Ukraine ТойсТой лого Масяня лого Емсайдер Gamzix Emsider Amaxa емсайдер Balun logo | Emsider Лелека | Кейсы Emsider Genstar | Кейсы Emsider Genesis Clinic Logo | Emsider Havas Engage logo | Emsider А-Сервис Logo | Emsider Anngli Logo | Emsider

Популярні запитання

Що таке дизайн сайтів?

Дизайн сайту це зовнішнє оформлення, те, як сайт виглядає для користувача. Сукупність графічних елементів на сторінці повинна створювати зручний, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, легко сприйматися користувачем та сприяти виконанню сайтом його функцій.

Хто створює дизайн сайту?

Веб дизайнер сайтів – це спеціаліст, який працює над зовнішнім виглядом сайту. Він створює макет сайту: які елементи будуть представлені на сторінці та в якому порядку вони відображатимуться на моніторах користувачів.

Скільки коштує дизайн сайту?

Діапазон цін на ринку величезний. Модна студія веб-дизайну запросить за кастомний дизайн сайту круглу суму, тоді як фрілансер за простий типовий варіант запросить мінімум. Є безкоштовні шаблонні конструктори сайтів, але з ними також треба вміти працювати.

Де можна створити дизайн сайту?

Існує маса онлайн-інструментів (платних та безкоштовних) для створення простого дизайну сайтів на шаблонах. Якщо вам потрібен унікальний кастомний дизайн, звертайтеся в студію веб дизайну.

Заполните форму и мы вам перезвоним

Ваши данные в безопасности и не будут переданы третьим лицам

E M S I D E R