Фон Фон
EMSIDER

Дизайн сайтів

Розробка дизайну сайту будь-якого типу: лендинг, корпоративний, новинний, персональний блог, інтернет-магазин

Замовити

Як ми працюємо з замовником з дизайну сайтів

Аналітичний етап

Спочатку - отримання інформації від замовника про цілі та завдання створення сайту, функції, які він повинен виконувати, побажання замовника з дизайну та функціоналу, докладне вивчення сайтів прямих конкурентів (з метою взяти все краще та врахувати недоліки), а також цільової аудиторії, для якої розробляється ресурс.

01
Технічне завдання

У ТЗ замовник задає параметри сайту: його призначення, стиль, описує архітектуру та необхідні розділи, головне меню, структуру головної сторінки, побажання щодо інфографіки та візуальних елементів, необхідний функціонал. На основі ТЗ розробляється концепція дизайну сайту.

02
Розробка макету сайту

Макет сайту – ескіз, на якому зображена майбутня сторінка. Дизайнер сайту створює макет у графічному редакторі. Робота над графічною частиною інтерфейсу користувача включає: розташування елементів на сторінці, поєднання кольорів, шрифти, зображення. Кольори, розміри елементів – це інструменти, які допомагають побудувати оптимальну схему візуальної ієрархії сайту.

03
Затвердження макету замовником

У ході погодження макету вносяться правки з метою домогтися оптимальної структури веб-сторінок, зробити навігацію зручною і зрозумілою для користувача, а візуальний образ - пізнаваним і запам'ятовуваним, з правильно розставленими акцентами на головному. Готовий затверджений дизайн сайту передається верстальникам та програмістам для завершення процесу створення сайту.

04

Розробка дизайну сайту: яка ціна в Україні?

Створення ексклюзивного, кастомного сучасного дизайну сайту — послуга дорога, вартість роботи значно вища, ніж розробка стандартного типового дизайну сайту на відомих популярних движках - конструкторах.

Кастомний дизайн сайту — це іміджеве питання для серйозного бізнесу.

Веб дизайн студія агентства EMSIDER розробляє дизайн сайтів будь-якого рівня складності та унікальності.

Залишіть заявку, ми зв'яжемося з вами та після з'ясування деталей про ваші вимоги до інтернет-ресурсу ми зможемо прорахувати вартість дизайну сайту для вашого індивідуального проекту.

Цены

Що таке веб-дизайн сайтів

і яким вимогам має відповідати якісний веб-дизайн

Дизайн сайту – це сукупність графічних елементів на сторінці, зовнішнє оформлення, те, як сайт виглядає для користувача. У процесі створення сайтів розробка дизайну сайту передує власне веб-розробці: верстці, програмуванню.

Створення дизайну сайту — найважливіший етап у процесі веб розробки, оскільки саме на цьому етапі закладається майбутній комерційний успіх ресурсу: його зручність для користувача, його функціональність, відповідність цілям і завданням, які покладає на інтернет-ресурс його власник.

UI/UX дизайн — проектування інтерфейсу на основі досвіду користувача

В основі якісного дизайну сайту повинен лежати принцип UI/UX, або user Interface / user experience («користувацький інтерфейс»/«користувацький досвід»). UI дизайн – це про те, як виглядає інтерфейс для користувача, а UX – це про взаємодію користувача з інтернет-ресурсом.

Загалом UI/UX дизайн означає гармонійне поєднання зручності, функціональності, інтуїтивної зрозумілості сайту для користувача разом із зовнішньою його привабливістю, легкістю сприйняття, правильною подачею інформації.

Головна функція UI/UX дизайнерів сайтів полягає в тому, щоб якнайкраще представити наявну інформацію та здійснити художнє оформлення ресурсу, не забуваючи про те, що продукт має бути зручним, унікальним та впізнаваним.

Найновіші тренди у сфері дизайну сайтів

Наша студія веб-дизайну слідує модним тенденціям

 • Темний інтерфейс. Імпозантний темний режим як головний компонент стилю підвищує видимість інших елементів сторінки, істотно знижуючи навантаження на очі.
 • 3D-ілюстрація – ефективний спосіб привернути увагу відвідувачів.
 • Градієнти здатні надати сторінці більшу глибину. Цей прийом можна використовувати в найрізноманітніших контекстах – наприклад, як тло для тексту та ілюстрацій.
 • Відео із супровідним текстом поверх картинки — модний елемент дизайну сайтів.
 • Контент у контейнерах. Блоки важливої для користувача інформації полегшують взаємодію з сайтом, роблячи його структуру очевидною. Такий дизайн сайтів використовують всі солідні бізнеси, сайти юридичних і фінансових послуг зокрема.
 • Мінімалізм – це тренд, який характеризується простим дизайном сайту із використанням невеликої кількості елементів. Відмова від нав'язливих іконок, кнопок "Ми вам передзвонимо", "Зробити замовлення", віджета "Допомога онлайн", анімованої шапки допомагає зосередитися на головному контенті і не відволікає користувача.
 • Використання естетики 90-х та «нульових» років. При створенні дизайну сайтів деяких тематик дуже виграшно виглядають рішення, які масово використовувалися наприкінці минулого та на початку нашого століття. Ретроінтерфейси, піксельні ілюстрації, яскраві функціональні елементи вікової аудиторії викликають теплу ностальгію, а молоді дозволяють поринути в атмосферу молодого інтернету.

Останні публікації

Просування медичних сайтів

Просування медичного сайту

Все про просування медичних сайтів: маркетингові інструменти, методи, особливості, корисні підказки.

Веб студія Emsider

Як працює веб-студія

Про роботу веб-студії зсередини: як створюється сайт, які фахівці працюють над проектом, зона відповідальності кожного члена команди 🖥️

SEO Гемблінг

Як просувати онлайн гемблінг ресурси в пошуковій видачі

Методи розкрутки сайту онлайн казино: практичні поради від професійної SEO агенції

Наші клієнти

Visa logo | Emsider The Village - Эмсайдер Ощадбанк | Портфолио Emsider Teva - Емсайдер Weleda лого the glenlivet logo - Эмсайдер Видавництво ранок лого емсайдер Zoloche | Кейсы Emsider iStore Logo | Emsider 4 Сезони ЖК | Emsider IOM Ukraine ТойсТой лого Масяня лого Емсайдер Gamzix Emsider Amaxa емсайдер Balun logo | Emsider Лелека | Кейсы Emsider Genstar | Кейсы Emsider Genesis Clinic Logo | Emsider Havas Engage logo | Emsider А-Сервис Logo | Emsider Anngli Logo | Emsider

Чому варто замовити веб-дизайн у нас?

Професійна кастомна розробка дизайну

Студія веб-дизайну Emsider спеціалізується на створенні якісних веб-ресурсів та розробці дизайну сайтів з перших днів свого існування. Сайти наших клієнтів – наочні приклади того, як приємний зовнішній вигляд коректно поєднується з високою інформативністю та функціональністю. Ви можете замовити у нас дизайн лендингу, створення веб-дизайну сайту-візитки спеціаліста чи компанії малого бізнесу, розробку дизайну інтернет-магазину. Особливу увагу ми приділяємо дизайну корпоративного сайту, прагнучи максимально посилити іміджеву складову.

Нестандартний підхід до розробки дизайну сайту

Нестандартний підхід до розробки дизайну сайту передбачає використання нових, незвичайних ідей та рішень. Такий підхід дає шанс створити унікальний сайт, який буде яскраво виділятися на загальному тлі і привертати увагу користувачів. Щоб це здійснити, використовуються незвичайні шрифти, колірні рішення та ілюстрації. Навігація може бути реалізована у вигляді гри чи головоломки. Нестандартний підхід до розробки дизайну сайту вимагає від дизайнера творчості, творчого мислення та вміння ризикувати. Але якщо зробити все правильно, такий підхід може дати дивовижні результати.

Від чого залежить вартість розробки веб-дизайну сайту

Вартість розробки веб-дизайну сайту залежить від багатьох факторів. Істотну роль грає тип сайту: вартість розробки дизайну сайту візитки буде значно нижчою, ніж ціна розробки дизайну корпоративного сайту чи інтернет-магазину. Індивідуальна розробка дизайну сайту коштуватиме набагато дорожче, ніж робота фрілансера, оскільки тут враховуються будь-які побажання замовника щодо кольорової гами, розташування функціональних елементів, шрифтів, стилістики, використання зображень, гіф-анімацій та відео. Для інтернет-магазинів та корпоративних порталів ексклюзивний дизайн сайту має першорядне значення, і тут ми готові докласти всіх зусиль, щоб результат повністю відповідав високій ціні.

Самостійна розробка дизайну сайту: за та проти

Самостійною розробкою дизайну сайту займаються люди, які відкрили власний бізнес і бажають створити веб-ресурс для свого малого підприємства, або ті, що вирішили відкрити сайт для хобі. Є безліч ресурсів, які можуть допомогти самостійно побудувати сайт – посібники, статті та відео. Також існує безліч конструкторів сайтів з сотнями готових шаблонів. Самостійна розробка дизайну сайту має низку переваг: вартість значно нижча, можливість прийняття самостійних рішень. Серед недоліків: необхідно мати базові знання в галузі веб-дизайну та веб-розробки, потрібно багато часу та зусиль, високий ризик помилок, які можуть призвести до зниження ефективності сайту або навіть його непрацездатності.

Редизайн сайтів

Редизайн сайту може бути потрібним у таких випадках: коли дизайн сайту застарів або не відповідає сучасним тенденціям; коли сайт не відповідає вимогам пошукових систем; коли виявилося, що веб-сайт не зручний для користувачів або не відповідає потребам бізнесу. Редизайн сайту – це комплекс заходів, спрямованих на зміну дизайну та вдосконалення функціоналу наявного веб-ресурсу. Метою редизайну може бути покращення юзабіліті, підвищення конверсії, відповідність сучасним трендам або просто облік реалій, що склалися в бізнесі. Редизайн сайту проводиться у кілька етапів: аналіз поточного стану сайту, розробка концепції редизайну, розробка дизайну сайту та функціоналу, створення контенту, тестування, запуск оновленого веб-ресурса.

Наскільки важливим є дизайн лендінгу

Лендінг – це веб-сторінка, створена для виконання конкретного завдання, наприклад, продажу продукту або підвищення впізнаваності бренду. Оскільки метою таких сторінок є стимулювання діяльності користувачів, дизайн лендингу значно впливає на конверсію. Лендінг має бути привабливим для очей, що означає використання чіткого тексту, яскравих зображень та продуманого компонування. Дизайн лендінгу має бути розроблений з урахуванням цільової аудиторії. Фахівці веб-студії Emsider досконало володіють секретами створення ефективних лендінгів. Серед інструментів – використання коротких та ємних фраз, яскравих зображень та цікавих відео, контрастних кольорів, зрозумілого заклику до дії.

Популярні запитання

Що таке дизайн сайтів?

Дизайн сайту це зовнішнє оформлення, те, як сайт виглядає для користувача. Сукупність графічних елементів на сторінці повинна створювати зручний, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, легко сприйматися користувачем та сприяти виконанню сайтом його функцій.

Хто створює дизайн сайту?

Веб дизайнер сайтів – це спеціаліст, який працює над зовнішнім виглядом сайту. Він створює макет сайту: які елементи будуть представлені на сторінці та в якому порядку вони відображатимуться на моніторах користувачів.

Скільки коштує дизайн сайту?

Діапазон цін на ринку величезний. Модна студія веб-дизайну запросить за кастомний дизайн сайту круглу суму, тоді як фрілансер за простий типовий варіант запросить мінімум. Є безкоштовні шаблонні конструктори сайтів, але з ними також треба вміти працювати.

Де можна створити дизайн сайту?

Існує маса онлайн-інструментів (платних та безкоштовних) для створення простого дизайну сайтів на шаблонах. Якщо вам потрібен унікальний кастомний дизайн, звертайтеся в студію веб дизайну.

Заполните форму и мы вам перезвоним

  Ваши данные в безопасности и не будут переданы третьим лицам

  E M S I D E R