Фон Фон
EMSIDER

Просування в Telegram

Розкрутка Telegram каналу в Україні та інших країнах, ефективна реклама в Телеграм для бізнесу

Замовити
Головна Просування Telegram каналів

ЩО ВКЛЮЧАЄ В СЕБЕ ПОСЛУГА ПРОСУВАННЯ TELEGRAM КАНАЛУ?

Аналіз ринку

Збір даних про тематику, вивчення конкурентів, приблизний прогноз витрат на просування та визначення стратегії просування.

01
Створення і налаштування телеграм каналу

Реєстрація, стилістичне оформлення, настроювання базових ботів для ведення каналу та залучення передплатників.

02
Розробка контент-плану

Сюди входить як консультування з питань публікації постів, так і створення креативного контенту з метою залучення зацікавленої ЦА.

03
Моніторинг ефективності просування

Залучення активних передплатників. Моніторинг охоплення аудиторії. Реклама каналу у соцмережах. Збір статистики щодо ефективності постів.

04

Стратегія просування “TELEGRAM FIRST”

Агенція Emsider пропонує весь комплекс послуг з просування, включаючи Телеграм та інші канали

Існують різні моделі комплексного просування бренду. Модель “Telegram First” передбачає спочатку створення та просування Телеграм каналу, потім розробка бота для нього. Бот спілкується з клієнтами, дає інформацію, допомагає вибрати товар, зробити покупку тощо. Коли кампанія розкрутки в Телеграм набере обертів, запускається сайт з мобільною версією.

У випадку, якщо клієнт вже має лендінг, створюється новий Телеграм канал, куди переноситься вся інформація з лендінгу і інтегрується кнопка покупки. Так всі покупки відбуватимуться прямо в Телеграм.

Перевага нашого агентства в тому, що ми можемо дати замовнику унікальну комплексну пропозицію щодо просування Телеграм каналу разом з SMM та/або SEO просуванням сайту просуванням сайту, що дасть бажаний результат як у плані побудови обличчя бренду перед клієнтами, так і в плані прямої фінансової віддачі від розкрутки.

Цены

Чому краще замовити розкрутку в Телеграм у професіоналів?

Забезпечимо якісний рекламний контент, що адаптований під конкретний Телеграм канал.

Підберемо надійні, популярні Телеграм канали для розкручування вашого бренду.

Знайдемо майданчики, оптимальні за ціною та проведемо торги з адмінами каналів.

Зберемо статистику, промоніторимо ефективність просування вашого продукту на різних телеграм каналах.

Просування товарів/послуг за допомогою реклами в Телеграм

Не обов'язково мати свій власний Телеграм канал для просування своїх товарів або послуг за допомогою цього месенджера. Привабливість Telegram як рекламного майданчика для розкручування брендів, торгових марок, медійних персон зростає: з 2021 року запущено рекламну платформу Telegram. Рекламний пост може бути за плату розміщено на каналі відповідної тематики. Існують біржі реклами в Telegram, де можна вибрати канали для просування своєї реклами.

Останні публікації

Просування медичних сайтів

Просування медичного сайту

Все про просування медичних сайтів: маркетингові інструменти, методи, особливості, корисні підказки.

Веб студія Emsider

Як працює веб-студія

Про роботу веб-студії зсередини: як створюється сайт, які фахівці працюють над проектом, зона відповідальності кожного члена команди 🖥️

SEO Гемблінг

Як просувати онлайн гемблінг ресурси в пошуковій видачі

Методи розкрутки сайту онлайн казино: практичні поради від професійної SEO агенції

Наші клієнти

Visa logo | Emsider Teva - Емсайдер Ощадбанк | Портфолио Emsider Brocard Logo The Village - Эмсайдер the glenlivet logo - Эмсайдер iStore Logo | Emsider Видавництво ранок лого емсайдер IOM Ukraine Weleda лого ТойсТой лого Масяня лого Емсайдер Gamzix Emsider Amaxa емсайдер Balun logo | Emsider 4 Сезони ЖК | Emsider Zoloche | Кейсы Emsider Лелека | Кейсы Emsider Genstar | Кейсы Emsider А-Сервис Logo | Emsider Anngli Logo | Emsider Genesis Clinic Logo | Emsider Havas Engage logo | Emsider

Популярні запитання

З чого почати розкрутку Телеграм каналу?

Щоб отримати перші кілька тисяч підписників, потрібно насамперед знайти свою нішу, створити унікальний, якісний, цікавий контент, додати посилання на Telegram канал у соцмережах: Facebook, Instagram. Використовуйте взаємний піар, запрошуйте користувачів за допомогою реклами.

Де краще замовити просування у Telegram?

Звертайтеся до професіоналів у рекламі та SMM: агентство забезпечить комплексне ведення та просування Телеграм каналу з використанням усіх доступних механізмів: соцмереж, ботів, реклами, допоможе створювати цікавий контент, яким користувачі захочуть поділитися.

Як можна використовувати розкручений телеграм канал?

За достатньої кількості підписників можна монетизувати свій Телеграм канал. Це продаж реклами на Telegram каналі, заробіток на партнерських програмах, через розкручений канал можна успішно продавати товари та послуги, канал із великою кількістю підписників можна вигідно продати.

Як вибрати Телеграм канал для розкрутки свого бренду?

Потрібно вибирати серед каналів відповідної тематики. у каналу повинні бути хороші показники E R (Engagement Rate) не менше ніж 15%. Динаміка зростання аудиторії Телеграм каналу не повинна демонструвати різких стрибків, передплатники каналу повинні бути реальними, зацікавленими, тобто безпосередньо відноситисб до вашої ЦА.

Заповніть форму і ми вам зателефонуємо

    Ваші дані у безпеці і не будуть передані третім особам

    E M S I D E R