Фон Фон
EMSIDER

Просування в TikTok

Швидко здобути популярність, отримати мільйонні перегляди та лавиноподібне збільшення охоплення ваших публікацій: надійна розкрутка ТікТок в стислі терміни

Замовити
Головна Просування в TikTok

Як розкрутити TikTok: специфіка згаданої соцмережі як майданчика для просування

Формат

TikTok як соцмережа виділяється серед інших певною нішою — форматом коротких розважальних відеороликів. Якщо адаптувати інструменти маркетингової кампанії вашого бізнесу під такий формат, то невеликими витратами можна набути популярності, просунути свій бренд, послугу і т.д.

01
Аудиторія

Майже 50% користувачів TikTok — це підлітки (віком до 18 років), у більшості жіночої статі. Однак, останнім часом спостерігається тенденція до "подорослішання" аудиторії TikTok, зокрема за рахунок тих самих підлітків, які за роки існування соцмережі вже подорослішали.

02
Відмінність від інших соцмереж

Користувачам швидко набридає одноманітність, здебільшого одноманітність форматів. Тому соцмережі-новинки часом так стрімко стають масовими і улюбленими іграшками мільйонів людей. Так свого часу було зі Stories в Instagram. Саме TikTok може стати джерелом нового якісного трафіку для вашого бізнесу або медійного проєкту.

03
Сфери бізнесу

TikTok для збільшнення продажів вже давно використовують як найбільші світові бренди, так і невеликі початківці. Цей формат ідеальний і для шоу-бізнесу та блогерів, в мережі є маса успішних прикладів подібного. Використовуйте можливості, поки вони є!

04

Хто користується популярним сервісом для створення і перегляду коротких відео TikTok?

Популярна платформа TikTok збирає мільярди користувачів

Китайська соцмережа для коротких відеороликів TikTok стрімко підкорює планету.

Цей сервіс станом на серпень 2021 в світі завантажили вже більше 2 млрд разів!

Більше 40% користувачів TikTok по всьому світу складають підлітки віком 13 - 17 років. Для багатьох сфер бізнесу це якісна цільова аудиторія, яка формує попит на ринку: продаж молодіжного одягу, аксесуарів, івенти, освіта, розваги та інше.

Україна не відстає від усього світу і у нас TikTok не менш популярний, а значить, необхідно використовувати TikTok для просування свого бізнесу або медійної персони.

Приваблива особливість TikTok: алгоритми цієї платформи налаштовані таким чином, що навіть блогер-початківець може набрати вражаючу кількість переглядів. Тому, при вмілій організації розкрутка Тік Тoк не займає багато часу.

Цены

Ключ до успіху 15-секундного відео в ТікТок

Сюжет

Величезну кількість переглядів набирають короткі відео, в яких є стрімка інтригуюча зав'язка, що чіпляє глядача з першої секунди, і смішний фінал. Класний сюжет — головний секрет успіху відео в ТікТок. Тут без креативності не обійтися ніяк. Нудний, банальний рекламний відеоролик шансів на успіх в цій соцмережі не має.

Якісна зйомка

Не забуваємо і про технічну сторону справи. Щоб забезпечити відео ролику TikTok швидке просування, важливо пам'ятати про загальні правила якісної відеозйомки: достатнє розширення відео (сучасні смартфони певних моделей цілком можуть його забезпечити), правильне освітлення і композиція в кадрі.

Запальна музика

Якщо сюжет, інтрига до останньої секунди і гарантований регіт глядача в фіналі вже є в наявності, залишилося додати останній штрих: музику! Вдалий музичний супровід підкреслить переваги вашого міні-шедевра і додасть вагому частку в загальну статистику переглядів відео в TikTok.

Спецефекти

Різноманітні фільтри і спецефекти, як, наприклад, прискорення або уповільнення, маски ТікТок, можуть допомогти досягти бажаного результату і зроблять відео цікавіше і динамічніше, поліпшать його сприйняття глядачем і зроблять його більш виразним, а отже — популярним і ефективним в рекламному плані

Першопрохідці просування TikTok в Україні

Хто вже успішно просуває свій бізнес та збільшує продажі шляхом розкрутки ТікТок

Найбільші рітейлери України зорієнтувалися дуже швидко і не впустили свого шансу захопити увагу молодіжної аудиторії: Rozetka, Цитрус, Алло, Kasta вже не перший рік збирають величезну кількість переглядів своїх креативних рекламних роликів в TikTok, підвищуючи таким чином лояльність існуючих та залучаючи нових покупців з числа вчорашніх школярів.

В деяких сферах бізнесу — продаж одягу та взуття, розваги, і т.д. саме молодь становить кістяк цільової аудиторії. Крім того, діти ростуть неймовірно швидко і ростуть вже разом з соцмережами, проходить трохи часу, і підлітки - вже дорослі люди, які заробляють гроші, що формують попит на ринках послуг, в індустрії туризму, розваг і т.д.

Просування в TikTok в Україні використовують не тільки монстри рітейлу, а вже навіть політичні партії і соціальні проєкти.

З чого почати просування в ТікТок

Є дві можливості: розкрутити ТікТок безкоштовно або ж замовити платне просування

Талановитий блогер може сам створити власний канал, надавши йому впізнаваного, унікального і цікавого образу — це буде перший необхідний крок до популярності.

Далі постане питання — як набрати побільше активних підписників, які будуть позитивно реагувати на його відеоконтент, і тут якість і привабливість мініатюрного відеопродукту виходять на перше місце за значимістю. Це потребує чималих витрат часу і сил.

Можливість номер два — просування ТікТок за допомогою платної реклами. Для початку потрібно створити обліковий запис на рекламній платформі TikTok Ads Manager. Мінімальна сума, щоб почати розкрутку ТікТок, становить всього 50 $.

Можна обрати місце розміщення вашої реклами в автоматичному режимі або налаштувати вручну. Сервіс дозволяє точно налаштуватися на перспективну цільову аудиторію, вибрати час показу та інші деталі.

Необхідно прописати заклик до дії для користувача! (Наприклад, кнопка "замовити"), це важливо для комерційного результату рекламної кампанії. Обов'язково потрібно поставити мітки для відстеження показів, щоб моніторити ефективність.

Але, якщо на самостійну організацію ТікТок просування у вас немає часу, зверніться до професіоналів, у агентство інтернет маркетингу EMSIDER. Ми все зробимо надійно, швидко і якісно, ​​та забезпечимо бажаний результат.

Останні публікації

Просування медичних сайтів

Просування медичного сайту

Все про просування медичних сайтів: маркетингові інструменти, методи, особливості, корисні підказки.

Веб студія Emsider

Як працює веб-студія

Про роботу веб-студії зсередини: як створюється сайт, які фахівці працюють над проектом, зона відповідальності кожного члена команди 🖥️

SEO Гемблінг

Як просувати онлайн гемблінг ресурси в пошуковій видачі

Методи розкрутки сайту онлайн казино: практичні поради від професійної SEO агенції

Наші клієнти

Visa logo | Emsider The Village - Эмсайдер Ощадбанк | Портфолио Emsider Brocard Logo Teva - Емсайдер Zoloche | Кейсы Emsider 4 Сезони ЖК | Emsider Лелека | Кейсы Emsider iStore Logo | Emsider Genesis Clinic Logo | Emsider Amaxa емсайдер Havas Engage logo | Emsider Anngli Logo | Emsider А-Сервис Logo | Emsider Genstar | Кейсы Emsider A-Box Logo - Емсайдер EnaRay Logo - Эмсайдер Євродім лого - Емсайдер Vedmid Logo - Emsider Suto Games logo - Emsider Zoloche logo - Emsider G5 Games logo - Emsider IOM Ukraine Weleda лого Gamzix Emsider Видавництво ранок лого емсайдер the glenlivet logo - Эмсайдер

Популярні запитання

Як просувати відео в TikTok?

Створити яскравий акаунт з класним фото, нікнеймом, що запам'ятовується; перевести акаунт в Pro-режим, поставити посилання на інші соцмережі. На початку розкрутки ТікТок рекомендується скористатися послугами агентств, що спеціалізуються на просуванні, щоб дати аккаунту хороший старт. З якісним відеопродуктом можна швидко досягти хороших результатів.

Як швидко набрати 10 000 підписників в TikTok?

Маючи Pro-аккаунт в ТікТок, і хоча б кілька крутих відеороликів з інтригуючим сюжетом, з використанням фільтрів і спецефектів, багато блогерів розкрутилися на початковому етапі за допомогою взаємного піару, спільних відео з більш популярними особистостями, та за рахунок репоста в інші соцмережі, а також якісно налаштованої платної реклами.

Яка ціна розкрутки TikTok?

Залежно від виду просування формується ціна послуг з просування ТікТок аккаунта. Щоб самостійно почати давати рекламу в TikTok — достатньо 50 доларів. У платну рекламу на ТікТок можна вбудовувати хештеги, посилання, вона показується в стрічці новин та інших плейсментах.

Як розкрутити TikTok безкоштовно?

Формат коротких відео передбачає створення дуже якісного відеопродукту в дуже компактній формі, додавання масок, фільтрів спецефектів і музичного супроводу сприяє популярності відео і допомагає потрапити в "рекомендоване". Регулярність оновлення постів, репости в інші соцмережі масово залучають нову аудиторію!

Хочу презентацію з пропозицією та кейсами:

    Ваші дані у безпеці та не будуть передані третім особам

    E M S I D E R