Фон Фон
EMSIDER

Комплексний маркетинг

Комплексний маркетинг дозволяє одночасно задіяти всі ресурси для просування бренду, продукту. Це кастомізований стратегічний підхід, що допомагає бізнесу заробляти гроші.

Замовити
Головна Комлексний маркетинг

З чого починається комплексний маркетинг в EMSIDER?

Глибока аналітика

Наші експерти повністю вивчають вашу бізнес-модель, продукти та послуги, ринок, ключових конкурентів та їх стратегії з ціллю знайти нові можливості ефективного позиціонування та просування вашого бренду з урахуванням його переваг.

01
Постановка цілей

Про ефективність комплексного інтернет маркетингу можна казати тільки у випадку постановки конкретних, вимірних цілей. Ми робимо це на самому старті, щоб мати чіткі орієнтири в майбутньому.

02
Визначення каналів

Перевага сучасного інтернет маркетингу — в нескінченній кількості можливостей та каналів просування. Ми підбираємо канали, на яких варто зосередитись саме вашому бренду: інтернет-магазин, розміщення на великих онлайн майданчиках, контекстна реклама, пошукове просування, соціальні мережі та ін.

03
Побудова стратегії

Наявність стратегії — основа успіху, коли мова йде про комплексний онлайн маркетинг. Але кожна стратегія потребує регулярного контролю, оцінки результатів і при необхідності корекції. Ми робимо це на регулярній основі, щоб ваш бізнес досягав найвищих результатів.

04
Виконання плану

Реалізація намічених заходів у відповідності до чіткого календарного плану робіт. Процес супроводжується постійними замірами ефективності задіяних методів і гнучким коригуванням планів за результатами аналітики.

05
Звітування

Наші клієнти завжди обізнані, чому ми обираємо ті чи інші методи, чого ми маємо досягти і як іде сам процес. Звіти подаються на регулярній основі в зручній для замовника формі. Співпраця і взаємна зацікавленість в результаті — принцип нашої роботи з клієнтами.

06

Вартість послуг комплексного маркетингу

Як визначається ціна?

Не існує жодного рішення, що підійшло хоча б двом різним бізнес-проєктам. Тому ціна за послуги комплексного інтернет маркетингу в агентстві EMSIDER формується завжди індивідуально, в залежності від видів і складності робіт, від об’єму наданих послуг, від обсягу задіяних ресурсів для виконання маркетингового плану.

Ми починаємо свою роботу з глибокої аналітики та створення стратегічного плану. Далі складається календарний графік і визначається вартість робіт з помісячного розрахунку. Набір послуг комплексного інтернет маркетингу для кожного замовника є індивідуальним, і за потреби переглядається.

Інвестиція в комплексний інтернет маркетинг — це кастомізоване рішення для вашого бізнесу, розумне вкладення коштів в його успіх у довгостроковій перспективі.

Цены

Найбільш затребувані напрямки наших послуг:

Розробка сайтів

Інтернет-магазини, сайти послуг, лендінги — комплексний гнучкий підхід під індивідуальні потреби конкретних бізнес-проєктів.

Просування в Google

SEO (просування в органічному пошуку), Google Ads (контекстна реклама, Google Merchant, ремаркетинг, тощо).

SMM

Ведення та просування сторінок в Facebook, Instagram, Tik Tok. Таргетована реклама, маски Інстаграм, просування Telegram-каналів, тощо.

Брендинг

Розробка платформи бренду, створення брендбуку, неймінг, розробка логотипу, фірмового стилю та дизайну.

Переваги послуги

Що дає комплексний маркетинг?

• Нові конкурентні переваги для вашого бізнесу.

• Нові джерела цільового трафіку по-справжньому зацікавлених в вашому продукті чи послузі клієнтів.

• Максимально точну інформацію для подальшої аналітики: найточніші дані про продажі через різні онлайн канали, цільову аудиторію та її вподобання та ін.

• Можливість збудувати найбільш ефективну стратегію просування бренду в межах навіть вельми обмеженого бюджету.

• Нові майданчики для просування ваших товарів та послуг з ефективним бюджетом.

• Нескінченні можливості для тестування нових гіпотез та методів просування.

Комплексний маркетинг

— це про довгострокові стратегії розвитку, розширення, просування бізнесу

Комплексний інтернет маркетинг в EMSIDER передбачає повне занурення в продукт, бізнес, ринок для побудови ефективної стратегії просування бренду чи продукту з використанням всіх можливих технологій, механізмів, засобів.

Постійний моніторинг позицій, аналіз ефективності вжитих заходів і рекламних кампаній дозволяє нам тримати руку на пульсі та оперативно реагувати: міняти малоефективні методи, підсилювати вдалі рішення, шукати нові технології підвищення рейтингу сайтів.

Професіоналізм, креативність, індивідуальний підхід до кожного бізнесу — наші переваги. Аналітика, статистика, замір позицій — наші щоденні інструменти моніторингу ефективності роботи. Регулярна взаємодія та звітування — наш спосіб комунікації з клієнтами.
Для кожного клієнта ми використовуємо унікальний набір маркетингових інструментів, доступних лише професіоналам.

Останні публікації

Просування медичних сайтів

Просування медичного сайту

Все про просування медичних сайтів: маркетингові інструменти, методи, особливості, корисні підказки.

Веб студія Emsider

Як працює веб-студія

Про роботу веб-студії зсередини: як створюється сайт, які фахівці працюють над проектом, зона відповідальності кожного члена команди 🖥️

SEO Гемблінг

Як просувати онлайн гемблінг ресурси в пошуковій видачі

Методи розкрутки сайту онлайн казино: практичні поради від професійної SEO агенції

Наші клієнти

Visa logo | Emsider The Village - Эмсайдер Ощадбанк | Портфолио Emsider Teva - Емсайдер Zoloche | Кейсы Emsider iStore Logo | Emsider 4 Сезони ЖК | Emsider Лелека | Кейсы Emsider Amaxa емсайдер Havas Engage logo | Emsider Balun logo | Emsider А-Сервис Logo | Emsider Anngli Logo | Emsider Genstar | Кейсы Emsider Genesis Clinic Logo | Emsider

Популярні питання

Що таке комплексний маркетинг?

— Це рішення для бізнесу, що охоплює всі можливі ефективні канали просування продукту, бренду. Завдяки індивідуально розробленій стратегії та постійному тестуванню результативності комплексний маркетинг дає кращий фінансовий результат для будь-якої сфери бізнесу, ніж окремі рекламні кампанії або просування шляхом несистематичних дій.

Що таке інтернет маркетинг?

– Це ефективне просування інтернет-ресурсу, бренду, продукту з використанням всіх можливих онлайн каналів, як то SMM, SERM, SEO, контекстна реклама та інших.

Що включає комплексний маркетинг?

Комплексний маркетинг включає одночасно роботу над інтернет-ресурсом компанії (SEO, пошукова оптимізація сайту), медійну та контекстну рекламу, просування в соціальних мережах (SMM), керування репутацією в інтернеті (SERM), контент-маркетинг, а також додаткові онлайн та офлайн маркетингові стратегії, що розробляються індивідуально для кожного замовника.

Яка вартість послуг комплексного маркетингу?

Розрахунок вартості послуг комплексного маркетингу виконується індивідуально для кожного клієнта і залежить від переліку та обсягу робіт.

Замовте безкоштовну консультацію

    Ваші дані у безпеці та не будуть передані третім особам

    E M S I D E R

    Ми будемо раді обговорити ваш проєкт