Фон Фон
EMSIDER

Примірка товарів в доповненій реальності

Віртуальна "примірка" дозволяє спробувати ваш фізичний товар за допомогою масок Instagram або Facebook. З цією технологією ваш клієнт може побачити ваш товар в доповненій реальності через камеру смартфону не виходячи з дому.

Замовити
Головна Онлайн примірка товарів зі смартфону

Як це працює?

За допомогою Instagram-масок

Це означає, що кожен користувач, який має Instagram/Facebook на своєму смартфоні, зможе перейти за посиланням і випробувати ваш товар у доповненій реальності, буквально за кілька секунд.

Для яких товарів підходить?

Практично для будь-якої продукції, яку можна приміряти на обличчя/голову людини (наприклад, елементи макіяжу, головні убори або окуляри) або розмістити на будь-якій поверхні (наприклад меблі/декор, різна техніка та ін.).

Які можливості є?

При відкритті посилання Ваш товар/об'єкт прив'язується до людини або до поверхні в тому місці та розмірі, як встановить користувач. Робиться це буквально в кілька кліків. Далі можна ходити навколо об'єкта, віддалятися від нього – він триматиме статичну позицію.

Як відбувається розробка?

Разом з вами ми складаємо технічне завдання, обговорюючи можливість реалізації та приступаємо до роботи. Якщо у вас немає моделі – вартість розробки варіюватиметься від складності промальовування. Якщо у вас готовий 3D-об'єкт його інтеграція буде дешевшою.

Серед наших клієнтів

Visa logo | Emsider The Village - Эмсайдер Ощадбанк | Портфолио Emsider Teva - Емсайдер the glenlivet logo - Эмсайдер iStore Logo | Emsider Видавництво ранок лого емсайдер Weleda лого IOM Ukraine 4 Сезони ЖК | Emsider Havas Engage logo | Emsider Anngli Logo | Emsider А-Сервис Logo | Emsider Genstar | Кейсы Emsider Лелека | Кейсы Emsider Zoloche | Кейсы Emsider ТойсТой лого Balun logo | Emsider Amaxa емсайдер Gamzix Emsider Масяня лого Емсайдер Genesis Clinic Logo | Emsider

Відгуки про нас

Замовляли маску для Інстаграм. Залишились дуже задоволені. Уважний та ретельний підхід, швидка реакція нашого менеджера Максима на всі правки в процесі узгодження і фінальний результат перевершив всі наші очікування! Щиро вам дякуємо за роботу! Рекомендуємо!

Юлія Попович, Маркетолог в "Пологовий будинок Лелека"

Наша команда задоволена співпрацею з Emsider. Всі проблеми було вирішено швидко та якісно! Впевнена, що будемо і надалі звертатись до Emsider з аналогічними задачами.

Олександра Ткач, Event Manager in Havas Engage

Замовили маску для Instagram. Компанія показала швидкий та якісний результат, надавали підтримку на кожному етапі, допомогли завантажити. До такого ставлення та професіоналізму хочеться повертатися і надалі!

Любов Маркова, Project Manager в Агенстві ООН з питань міграції

Замовляли Інста маску. Дуже задоволені роботою! Хороша якість, відмінний сервіс і все було зроблено в терміни! Дуже рекомендуємо! А компанії бажаємо тримати високу планку в сервісі і роботі з клієнтами.

Аліна Коханко, Marketing and PR Master

Приклади робіт

Повне портфоліо

Популярні питання

Як довго відбувається розробка?

Для кожного проєкту індивідуально, але здебільшого від 2 до 7 робочих днів. У деяких випадках можлива реалізація в межах робочого дня.

Як це буде працювати?

Ви можете подивитися на приклади, які розміщені вище на цій сторінці. Якщо у вас смартфон з встановленим Instagram, ви можете натиснути на будь-який приклад і вас направить на Instagram, де ви зможете самі подивитися на роботу ефекту та переконатись наскільки це швидко та зручно.

Чи можна зробити без Instagram?

Так! По-перше, є ще Facebook, для окремих випадків Snapchat і TikTok. Але загалом, примірку можна реалізувати і з допомогою інших технологій чи сервісів. Наприклад у вас на сайті.

Як відбувається процедура публікації?

Всю процедуру публікації ми супроводжуємо! Ефекти завантажуються в Instagram через спеціальний сервіс від Meta, проходять модерацію та публікуються на вашій сторінці. Після чого ви можете поширювати ефект будь-яким зручним для вас способом. Наприклад, розміщуючи посилання на сайті або за QR-кодом.

На яких пристроях це працює?

Якщо примірка вашого товару реалізовується через маску instagram/Facebook, то підійде практично будь-який смартфон зі встановленим Instagram. На комп'ютері це, на жаль, не спрацює.

Заповніть форму і ми вам передзвонимо

    Ваші дані у безпеці та не будуть передані третім особам

    E M S I D E R